+ Yorum Gönder
Slayt ve Ciddi Konular ve Guinness Rekorlar Kitabı Forumunda En İlginç Rekorlar - Guinness Rekorlar Kitabı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Hozukcan
  Devamlı Üye

  En İlginç Rekorlar - Guinness Rekorlar Kitabı
  En İlginç Rekorlar
  Alman Bettina Dorfmann Ekim 2011'de sayıları 15 bini bulan değişik Barbie bebekleriyle rekor kırdı. Dorfmann'ın koleksiyona 1993'te başlamış.


  Dünyada en geniş Hello Kitty'li ürünler koleksiyonu Japonya'da yaşayan Asako Kanda'ya ait. Kanda'nın koleksiyonunda toplam 4 bin 519 parça bulunuyor.

  hello kity.jpg

  340 parçadan oluşan bateri takımının sahibi, New Yorklu doktor Mark Temperato.


  Gerçekten satışta olan en büyük sosisli sandviç üç kilodan daha ağır ve Gorilla Tango Novelty Meats tarafından 40 dolara satılıyor.
 2. Ziyaretçi

  vav be güzel şeylerde varmış
 3. Ziyaretçi
  Hepsi çok ilgiç hangisine vav diyceğimi şaşırdım
 4. Harbi @ kız
  Bayan Üye
  Chand çifti Guinness Rekorlar Kitabı'nın 2014 baskısında yer alacak. Ancak 2013 yılı baskısında yer alan rekorlar da birbirinden ilginçti.

  Tokyolu moda tasarımcısı Kazuhiro Watanabe, dünyanın en uzun Mohawk saçı ile Guinness Rekorlar Kitabı’na bu yıl girenlerden biri. Watanabe’nin saçının uzunluğu 1.13 metre.

+ Yorum Gönder


guinness rekorlar kitabı ilginç rekorlar,  gines rekorlar kitabı ilginç rekorlar,  guinness rekorlar kitabına giren en ilginç rekorlar,  guinness rekorlar kitabı ilginç,  guinness rekorlar kitabının ilginçleri