+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Günün Sözü Forumunda Günün Sözü / 06-07-09 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gökçee
  Devamlı Üye

  Günün Sözü / 06-07-09
  Günün sözü

  Hiç bir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiç bir şey. Herşeyi gidip almanız gerekir. Charles Buxton
 2. Asel
  Bayan Üye

  GÜNÜN SÖZLERİ

  Bulutlara yükledim hasretimi rüzgârlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

  Maviler giyer bulut olurum yeşiller giyer bahar olurum bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yanı hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  Sen çöllerde serap gibisin engin denizlerde yakamoz gibisin ışığım sensin güneşim sensin Bil ki çok özlendin Sevgililer günün kutlu olsun!

  Hanı en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem seni çok seviyorum.

  Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana

  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana uzakta olduğun için tutkunum sana! Hanı en güzel asklar imkânsız gelir ya insana imkânsız olduğun için tutkunum sana.

  Sen çöllerde serap engin denizlerde yakamoz ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin ışığım sensin güneşimsin Bil ki çok özlendin Sevgililer günün kutlu olsun!

  Denizi içerken maviler takıldı boğazıma karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara

+ Yorum Gönder