+ Yorum Gönder
Güncel Konular ve Günün Sözü Forumunda Erkeklerin Kadınlara söylediği Yalanlar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Erkeklerin Kadınlara söylediği Yalanlar
  ERKEKLERİN KADINLARA SÖYLEDİĞİ SÖZLER
  Seni çok özledim .

  Erkekler kadınlara öyle yalanlar söylerlerki sizin de hoşunuza gittiğinden sevinirsiniz. Aslında düpedüz yalandır ve erkeğin bu durum hiç umrunda değildir belkide. Sadece karşısındakini sevindirmek için söylenmiştir.Hayır, kilolu gözükmüyorsun

  Siz ve erkek arkadaşınız gece dışarı çıkmak için hazırlanıyorsunuz ve siz giyiceğiniz elbiseyi erkek arkadaşınıza gösteriyorsunuz ve “bunun içinde kilolu mu gözüküyorum?” En iyi cevap? “Hayır, tabiki kilolu gözükmüyorsun” Biran önce birşey olmadan dışarı çıkılması için söylenen yalandır.

  Striptiz klübüne eğlenmeye gitmeyeceğim
  Erkeklerin göz zevkine hitap eden, kız arkadaşlarının ve eşlerinin izin vermedği yerlerdir. Kadınlar yakışıklı erkek için dizi yada romantik seks sahnesi izlemek isterken, erkeklerde fantazi kuracağı eğlenceli şeyler izlemek ister bu yüzden ilişkilerde yalan çoğalır.

  Sonra konuşalım

  Bu küçük cümle erkeklerin çoğuna tartışma sonrasında yardımcı olur. Çoğu olayda, aslında bunu gerçekten istemezlerdir”sonra konuşalım”. Hiç bir zaman tartıştıkları konuyla ilgili konuşmak istemzler. Bu onlar içinb zaman kazanmaktan başka birşey değildir.

  Jennifer Lopez’e andırıyorsun

  iltifat, erkeklerin kadınlara söylediği en büyük yalandır. Onun sizi güzel bir ünlüyle kıyaslaması güveninizi artıracaktır. Gerçekten seksi olduğunuzdan mı? Öyleyse tebrikler!

  Yemeklerini seviyorum

  Bazı kadınlar tarifsiz tost yapamıyor, bunu içinde yaptığınızda erkeklerin yapıcağı şey bir sırıtma ve o yemeğe katlanmak olucaktır en azından bana yemek yaptı diye. Bunu üzerine akşam yemeğine yardım için teklifte bulunurlar.

  Diğer kadınları düşünmüyorum

  Kız arkadaşlarını yada eşlerini incitmek istemeyen erkekler genellikle bu yalanı söylerler. Eğer ona inanıyorsanız, size “sen daha güzel bir kadın görmedim” dediğinde, bu onun için çocuk oyuncağı olacaktır. Zaman zaman magazin dergilerindeki kadınların resimlerine bakmak onlar için suç anlamına gelmemektedir.

  Bacaklarını tıraş etmek için tıraş bıçağımı kullanabilirsin

  Bacaklarınızdan oluşan kıllar erkek arkadaşlarınızın pekte fazla hoşuna gitmediğinden, size tıraş bıçağını ödünç verebileceğini söyler.

  Meg Ryan’nın fimlerini seviyorum

  Bazı yalanlar vardır erkekleri kurtarmaya yardımcı olan. Filmin hayali bir film olduğunu anlatmaktansa, film boyunca kulaklarını tıkamayı tercih ederler. Bunu daha eğlenceli hale getirebilmek içinde kendilerine büyük boy patlamış mısır, şekerleme ve içecek hazırlar, bitirdiklerinde, diğer erkek arkadaşlarıyla konuşmak için tuvaletin yolunu tutarlar.
 2. Asel
  Bayan Üye

  ERKEKLERİN SÖYLEDİĞİ YALANLAR

  Eğitimin kökleri acı, meyveleri tatlıdır. {Aristoteles}

  Bilgi doğuştan akılda yoktur, ama akıl bilgiyi üretecek kapasitededir. {Aristoteles}

  Çok süslenenlere bakın; hepside gizlenmek istiyordur. {Aristoteles}

  Mevkilerini para ile satın alanlar, masraflarını geri almak yoluna düşerler. (Aristoteles)

  Eğitim görmüş aklın işareti, herhangi bir düşünceye onu kabul etmeden önçe açık olmasıdır. (Aristoteles)

+ Yorum Gönder