+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Yanak bölgesinde gamze nasıl oluşturulabilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. NAZLI
  Bayan Üye

  Yanak bölgesinde gamze nasıl oluşturulabilir
  Yanak bölgesinde gamze oluşturma

  Yanak bölgesinde iki farklı yaklaşımla gamze oluşturulabilir. Hangi tekniğin seçileceğine kişinin istekleri-beklentileri ve yüz yapısı değerlendirildikten sonra karar verilebilir. Tekniklerin biri deri altındaki dokunun azaltılması şeklindedir. Diğer teknik ise deri altındaki dokunun yüzdeki mimik kaslarına tespit edilmesi şeklindedir. Bazı durumlarda bu iki tekniğin kombinasyonu gerekebilir.
  Yanak bölgesinde gamze oluşturma.jpg
  Venüs ‘sakroiliak’ gamzeler nasıl oluşturulur?
  Venüs gamzeleri poponun üst kısmı ile belin birleştiği bölgede oluşturulmaktadır. Vücudun yapısına göre değişmekle birlikte orta hattan yaklaşık olarak 6-10 cm uzaklıkta bulunan iki taraflı çöküntülerdir.Bu gamzeler de deri altı dokunun inceltilmesi şeklinde oluşturulmaktadır. Ortalama olarak 20 dakikalık bir işlemdir. Genel anestezi gerekmemektedir. Zaman içerisinde gamzelerden sıkılınır ise; yine kısa bir işlemle kısmen de olsa sakroiliak bölgenin eski haline dönüştürülme şansı mevcuttur. Estetik amaçlı yapılan; liposuction, meme operasyonları, bacak protezi, yüz estetiği vb. işlemlerde olduğu gibi gamze yapılırken de eğer iyi plan-doğru endikasyon ve titiz çalışma yapılır ise hem cazibeli hem de şirin bir görünüm kolaylıkla elde edilir. Eğer bu özene uyulmaz ise veya tecrübe eksikliği söz konusu ise, diğer operasyonlarda olduğu gibi gamze işlemlerinde de istenmeyen,sevimli görünmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. 2. ELMAS
  Bayan Üye

  Gamze estetiği lokal anestezi ile yaklaşık 30 dakika süren ağız içinden yapılan bir ameliyattır. Ameliyattan sonra hafif şişlikler olabilir fakat bir hafta sonra düzelecektir. Yanağın orjinalini bozmak ne kadar doğru orası tartışılır işte.
 3. Fatma
  Administrator
  Yanak kısmında olan bu küçük çukurlar çok sempatik duruyorlar. Bence gamze sevmeyen yok. Özelikle çenede olan gamze çok sempatik ve şirin duruyor.
 4. Ziyaretçi
  yanağıma Piercing takarsam gamze oluşur mu? eğer olursa geçici mi kalıcı mı olur?

+ Yorum Gönder


yanakta gamze yapma,  yanaklarda gamze yapmak,  yanağımda gamze nasıl yapabilirim,  yanak piercingi ,  yanak piercingi gamze,  gamze ameliyatindan sonra