+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Cildin Kış Bakımı Nasıl Yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Cildin Kış Bakımı Nasıl Yapılır
  Cildin Kış Bakımı Nasıl Yapılır?

  Vücudunuzu her sabah duş yapmadan önce bir fırça veya masaj eldiveniyle fırçalamalısınız. Önce bacaklarınızdan başlayarak parmak uçlarınızdan ufak daireler şeklinde fırçayı yukarı doğru götürerek kuvvetli olarak fırçalamaya başlayın. Sonra aynı şekilde kollarınızı bileklerinizden omuzlarınıza doğru fırçalayın.
  Cildin Kış Bakımı Nasıl Yapılır.jpg
  Kalçanızı sert bir şekilde karnınızı daha yumuşak olarak masaj yaptıktan sonra dekoltenizde ve göğsünüzde bitirin. Fakat göğüs başlarınıza dokunmayın. Bu dolaşımı hızlandırdığı gibi dokuları da kuvvetlendirir. Fakat masajdan sonra besleyici ve nemlendirici krem sürmeyi unutmayın. 2. Zarafet
  Üye

  Kış kapıda, özellikle kuru ciltlerin kabusudur soğuk. Kış kapıda, özellikle kuru ciltlerin kabusudur soğuk. Cildmizi Soğuk havanın etkisiden korumak için en iyi çözüm bal ve zeytinyağı maskesi. Kış boyunca 7-10 günde bir yüzümüze boyun bölgemize ve ellerimize uygulayabiliriz.
 3. Fatma
  Administrator
  Özelikle kuru bir cildiniz varsa kışın çok fazla önem göstermeniz gerekiyor. Aslında kuru ciltler bakımı en zor cilt tipidir. Yaz kış nemlendirici ve güneş koruyucu kullanmanız gerekiyor.
+ Yorum Gönder