+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Türk Kadını Klasik Makyaj Seviyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Türk Kadını Klasik Makyaj Seviyor
  Türk Kadını Klasik Makyaj Seviyor  klasik-makyaj.jpg


  M.A.C'te birçok farklı renk var. Bu renklerin farklı bölgelerde, ülkelerde hatta şehirlerde farklı popülariteleri olduğunu gördük. Özellikle ruj renkleri kadınların hayata karşı duruşunu simgeliyor. Kadınların vazgeçemedikleri, onsuz sokağa adım atmadıkları rujları var. Türkiye'de "Russian Red" ve "Kinda Sexy" bu rujlardan. Dünyaca ünlü yıldızların ve rock starların en çok tercih ettikleri ikonik ruj Russian Red, parlak kırmızı tonu ile sade bir siyah eyeliner makyajını tamamlayarak klasik bir güzellik yaratıyor. Soluk şeftali tonlardaki "Kinda Sexy" ruj ise Türk Kadınları'nın vazgeçilmezi olan koyu tonlardaki, yoğun göz makyajı ile güzel bir bütünlük sağlıyor. Bu iki renk ailesi birbirlerine çok zıt olmalarına rağmen farklı tarzlar denemeyi seven Türk kadının karakterine müthiş bir uyum sağlıyor.

  Son dönemde mineralli ürünler çok popüler? Nedir bu mineral çılgınlığı?
  Mineral bazlı makyaj, güzellik sahnesine bir kaç yıl önce girdi ve en hızlı büyüyen güzellik trendlerinden biri olarak endüstride öne çıktı. Şimdilerde tüm dünya mineral bazlı makyaj ürünleri tercih ediyor. MAC Kozmetik, markanın kuruluşu olan 1984'den beri mineral bazlı ürünleri kullanıyor. MAC mineralize makyaj malzemeleri, tüm dünyada, makyaj tasarımcılarının çantasında bulunan bir kült ürün haline geldi. Ürünler hassas ve etkili. Bizim usta makyaj sanatçılarımız genç bir görünüm elde etmek için Mineral SKINFINISH ve Mineral Doğal SKINFINISH'i kullanmaya bayılıyorlar. Tüketiciden de çok olumlu tepkiler aldık. Zira mineral bazlı ürünler size tekrar 16 yaşınıza dönmeyi vaat ediyor. Kim 16 yaşında görünmek istemez ki? 2. Fatma
  Administrator

  Eğer doğal görünümlü bir makyaj istiyorsanız, ilk önce cildinizin duru gözükmesini sağlamalısınız. Göz veya dudak kalemini uygularken dirseklerinizi mutlaka rahat edecek bir yere yaslayın ki daha rahat ve doğru sürebilesiniz.
+ Yorum Gönder