+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Kirpikleri Koyulaştırma Yolları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kirpikleri Koyulaştırma Yolları
  Kirpikleri Koyulaştırma Yolları


  Maskara ile Daha Koyu Kirpiklere Sahip Olmak


  kirpikleri-koyula-t-rma-yollar-.png


  Koyu renk tonunda bir maskara satın alın.
  Maskarayı temiz ve makyajsız kirpiklere küçük çubuğuyla uygulayın.
  İlk kat kurumadan önce ikinci bir kat uygulayın. Böylece kirpiklerinize kalınlık ve uzunluk eklemiş olacaksınız.
  Kirpiklerinizi herhangi bir maskara kümesi kalmaması için kirpik tarağı ile en son yaptığınız işlemler kurumadan önce tarayın.

  Profesyonel Bir Şekilde Daha Koyu Kirpiklere Sahip Olmak

  Profesyonel olarak kirpik boyaması yapan bir güzellik salonuyla randevu ayarlayın.
  Randevunuzda renk seçeneklerinizi iyice tartışın ve hem ten renginizi iyice ortaya çıkarak hem de saçlarınızla bir uyum içinde olan bir renge karar verin. Eğer seçim konusunda sorunlar yaşıyor iseniz oradaki kirpiklerinizi boyayacak kişiden tavsiye alınız.
  Halen güzellik salonunda iken, gelecek randevunuzu ayarlayın. Bu iki randevu arasındaki zaman süreleri kirpiklerinizin ne kadar hızlı uzadığına ve döküldüğüne bağlı olarak birbirinden farklılık gösterebilir.
  Değişik marka maskaraları ve farklı renkleri deneyin. Kişisel seçimiz sizleri kirpiklerinizi kaldıran ve birbirinden ayıran yahut görünüşlerini kalınlaştıran markalara götürebilir. Kirpik renginizden tatmin olmuyorsanız, her gün maskara kullanmak kirpiklerinizin kurumasına ve dökülmesine neden olabilir. Bir sonraki adımınız profesyonel boyama olmalıdır.
  Kirpiklerinizi asla kendiniz boyamayın ve sadece bu işi profesyonel olarak ve lisanslı bir şekilde yapan salonlarda boyatınız. Saç boyasını asla kirpiklerinize kullanmayın.

  Uyarı

  Saç boyasını kirpiklerde kullanmak kalıcı hasarlara hatta körlüğe bile neden olabilir. 2. Fatma
  Administrator

  Kirpiklerinizin daha kalın ve uzun olmasını istiyorsanız, bitmiş bir rimel kutusuna kakao yağı koyup gece yatmadan önce bu yağı kirpiklere uygulamak. Uygulamayı pamuklu çubuklada yapabilirsiniz.
+ Yorum Gönder