+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Ruj neden yapılır , ruj nasıl yapılır , ruj nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Ruj neden yapılır , ruj nasıl yapılır , ruj nedir
  Ruj neden yapılır , ruj nasıl yapılır , ruj nedir

  ruj-nedir.jpg

  Lanolin Oil, Castor Oil, Cetyl Acetate, petrolatum, Octyl hydrosterate, balmumu, Octyl Palmitate, Propylene glycol ricinoleate, Ceresin, Paraffin, Carnauba, Acetylated lanolin alcohol, PVP/Hexadecene copolymer, tocopheryl acetate (Vitamin E acetate), Acrylates copolymer, Rose hips seed oil, Fragrance, Methyl Paraben, Propylparaben, BHA, renk veren pigment maddelerinden (renk verici maddeler: demir oksitler, titanyum dioksit, zirkonyum tuzları, alüminyum tuzları, kalsiyum tuzları vb..) ve koku veren doğal aromalardan yapılırlar. Rujlar farklı konsantrasyonlarda mumların, yağların ve pigmentlerin karışımıdır. Örneğin dudakta uzun süre kalması istenen bir rujda yüksek miktarda mum, az miktarda yağ ve yüksek oranda pigment bulunur. Buna karşın düz ve kremli bir görünüm veren rujda az mum ve fazla yağ bulunur.
 2. Emine4747
  Devamlı Üye

  Ruj dudaklarımıza sürdüğümüz bir makyaj turu.Ruj dudaklarımıza canlılık katan, getiren ve güzel durmasını sağlayan bir ilaç gibi bir şey.
 3. Fatma
  Administrator
  Ruj makyajın en önemli parçası, rujsuz bir makyaj eksik sayılır. Yani göz kalemi veya alık olmazsa olur. Ama güzel ve çekici bir makyaj için ruj olmazsa olmaz.
+ Yorum Gönder


rujun hammaddesi,  rujun hammaddesi nedir,  ruj resimleri,  ruj resmi,  rujun ham maddesi nedir,  rujun ham maddesi