+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Oje Tırnakta Leke Bırakıyorsa Ne Yapmak Gerek? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Oje Tırnakta Leke Bırakıyorsa Ne Yapmak Gerek?
  Oje Tırnakta Leke Bırakıyorsa Ne Yapmak Gerek?

  Süreceğiniz ojenin altına koruyucu şeffaf bir kat oje sürmenizde fayda var. Daha az pigment içeren açık renk ojeler bile tırnak renginizi bozabilir. Bunu yaparak tırnağınızı koruduğunuz gibi ojenizin daha iyi sürülmesini de sağlarsınız.SORU : Kırılgan tırnakların bir çözümü var mıdır?

  Kırılgan veya çatlamış tırnakların tedavisi için günde 1-2 kez kütikül yağıyla tırnaklarınıza masaj yapmayı deneyin. Yağ kolaylıkla emildiğinden çatlaklara nüfuz eder ve cildi de nemlendirir.SORU : Zor bir günün sonunda ayaklarımı canlandırmak için ne yapmalıyım?

  Oje Tırnakta Leke Bırakıyor.jpg
  Yorgun ayakların dinlendirilmesi için en kolay yöntem serinletici-naneli bir ayak jeliyle ayaklarınızı ovmak veya bir ayak masaj aleti edinmektir. Masaj aleti sayesinde dolaşım düzeleceğinden genel bir rahatlama da hissedeceksiniz. Bir diğer alternatif iyi bir nemlendirici kremi gün sonunda kullanmak üzere buzdolabında serinletmeniz ve yorgun

  ayaklarınıza uygulamanızdır 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  Bu iki doğal beyazlatıcıyı bir araya getirin. Bir kap içerisine bir yemek kaşığı kabartma tozu ve bir yemek kaşığı limon suyu koyun bu karışım ile tırnaklarınızı pamuk yardımıyla silin. Dikkat etmeniz gereken bu karışımın tırnak etrafındaki deriye temas etmemesi gerekiyor.
 3. Fatma
  Administrator
  Tırnak beyazlatan bir diğer yöntem ise; beyazlatıcı bir macunu tırnaklarınıza sürün ve bir beş dakika bekleyin daha sonra tırnaklarınızda ki macunu ovarak tırnaklarınızı yıkayın.
+ Yorum Gönder