+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Cildin solgun ve cansız görünmesinin nedeni nedir cildim neden soluk olur Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Cildin solgun ve cansız görünmesinin nedeni nedir cildim neden soluk olur
  Cildin solgun ve cansız görünmesinin nedeni nedir cildim neden soluk olur

  Aşırı sigara kullanan kişilerde kandaki oksijen azlığı nedeni ile cilt kara-sarı bir renk olabilir. Bilinçsiz güneşlenme, rüzgarlı ve soğuk havalar, çok sıcak su ile banyo yapmak, sürekli klimalı ortamlarda bulunmak nem dengesini bozacağından dolayı cilt solgun vitamin açısından zengin olmayan bir beslenmede bu yol açabilir.


  cildin-solgun-ve-cans-z-g-r-nmesi.jpg 2. Ziyaretçi

  sigarayı doğal yöntemlerle nasıl bırakabilim
 3. IŞILAY
  Devamlı Üye
  Sigarayı Nasıl Bırakabilirim - Sigarayı Bırakma Yolları

  İlaçsız Sigarayı Bırakma Yöntemleri

  Bilim gelişi sigarayı bırakmak için ilaç geniş bir yelpazede sunar Ama bazıları var Doğal yöntemlerle sigarayı bırakmak için hangi eşit derecede etkilidir yönteminin seçimi içen ve onun iradesine güç bağlıdır Sigarayı bırakmak için doğal yollarla daha en kararlı ve güçlü bir öz denetime sahip sigara içenler için etkili olabilir.

  Soğuk Türkiye yöntem sigarayı bırakmak için en ünlü doğal yoludur Bu yöntem ve diğer herhangi bir acente yardımıyla içermeyen sadece sigara içen bir irade gücüne bağlıdır ve dolayısıyla zor bir yöntemdir Bu yöntemle sigaranın derhal ve ani bırakma çağrısında bulunuyor istek ve yoksunluk belirtileri önlemek için yolu vardır kendini çok meşgul tutmak için sigara içme isteği azaltır Bir de onların zihin aktarmak için onların ilgi şey kadar sürebilir su ve sıvı içme bol yoksunluk belirtileri neden vücuttan floş toksinler yardımcı olur.

  Hipnoterapi bağımlılığı mücadele için psikolojik bir yaklaşım sağlayan bir diğer yöntemdir Bu yöntem bağımlılık nikotin göndermek değil bilinçaltının tatlılıkla kandırma içerir hipnotize devlet hasta getirerek ipnotizmacı sigara önlemek ve böylece kaldırmak psikolojik bağımlılık sigara içen zihninde aşılamak için bir ağ geçidi olur

  Bitkisel yöntem sigarayı bırakmak için başka bir doğal yoludur anti-depresanlar gibi hareket otlar vardır Bu
  Otlar özlem azalır beyinde dopamin seviyesini arttırmak Otlar da onları duman kendi dürtü kontrol etmenize yardımcı içenlerde olumlu ruh hali getirmek yardım ederAyrıca Hint tütün olarak bilinen Lobelia, bir gevşetici olarak kullanılan ünlü bir bitkidir Mimoza çay yoksunluk belirtileri acı yaparken yatıştırır önemli bir bitkidir.
 4. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye
  Ciltteki kararmalar ve sararmalar sigaradan kaynaklanan bir durumdur sigara için kişilerin ciltleri böyle olur eğer sigara içmiyorsanız fazla güneşten veya bakımsızlıktan kaynaklanan bir durumdur.

 5. Ziyaretçi
  Benim göz cevremde kararma yüzümde ve vucudumda kahvemsi küçük lekeler var yaşım 30 iki cocuk annesiyim lutfen cevap yazın.

 6. Fatma
  Administrator
  Benim göz cevremde kararma yüzümde ve vucudumda kahvemsi küçük lekeler var yaşım 30 iki cocuk annesiyim lutfen cevap yazın.
  Beslenme ve çevre şartları cildi olumsuz etkiliyebiliyor. Nar çekirdeği yağını her akşam yüzünüze ve göz çevresine uygularsanız, sorununuz çözülecektir. Ama nar çekirdeği yağının soğuk pres olması gerekiyor.

+ Yorum Gönder


cildin soluk görünmesi,  yüzün solgun görünmesinin nedenleri,  cildim çok soluk,  cildim neden soluk,  cildim neden sarı,  cildim soluk