+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Mila Kunis makyajı nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Mila Kunis makyajı nasıl yapılır
  Mila Kunis makyajı nasıl yapılır

  Mila Kunis makyajı nasıl yapılır.jpg

  – Cilt öncelikle iyice temizlenir ve ardından ince yapıya sahip bir fondöten ile başta kırmızı alanlar olmak üzere renk düzensizlikleri giderilir.

  – Göz çevrelerinin aydınlık bir şekle bürünmesi için göz çevresine kapatıcı uygulanır.

  – Makyaj sırasında genel olarak kahverengi tonları kullanılmaktadır. Bunun nedeni Kunis’in gözlerinin kahverengi olması ve gözlerinde derin bir ifade meydana getirmesidir.

  – Bu işlemlerin ardından göz kapağınıza kahverengi tonlarda bir far sürün ve dağıtmayı unutmayın.

  – Bir önceki işlemde kullanılan kahverengi farın bir ton daha koyusu alın ve gözlerin uç kısımlarına bombeli bir şekilde sürerek gölge oluşmasını sağlayın.

  – Sonrasında aynı renk far ile gözlerin alt kısımlarına uygulama yapın ve fırça yardımıyla dağıtmayı ihmal etmeyin.

  – Bunların ardından göz pınarlarıza kemik renginde far ile ıslak bir görüntü kazandırın. Bu gözlerin iç kısımlarının daha parlak ve canlı olmasında etkili olacaktır.

  – Bunun ardından ince bir şekilde eyeliner sürün ve sonrasında çizgileri boyamadan eyelinerı kalınlaştırmaya çalışın. Mila Kunis makyajı yapımında kalın yapıda eyeliner sürümünün olduğunu unutmayın.

  – Eyelinerı sürdükten sonra gözlerin alt kısımlarına siyah renkte ve dağılmayacak göz kalemi sürün. Bunun hem alt hem de üst kirpikleriniz için de gerçekleştirin. Gözlerinizin daha derin bir ifade kazanması adına bu önemli bir uygulamadır.

  – Allık renginde ise gül kurusu tonlarını tercih etmelisiniz. Gülkurusu tonlarındaki allık canlı ve hareketli bir görüntü elde etme konusunda etkili olacaktır.

  – Ruj renginiz ise allık renginize uygun tonlarda olmalıdır. Bunun için allık renginiz hangi tonlarda ise buna yakın bir ruj tercih edin ve pembe tonlarda olmasına özen gösterin. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  göz rengine göre y7apılan makyaj herzaman daha sade ve güzel görünür bu sanatçının yaptığı uyguladığı yöntemde budur
+ Yorum Gönder