+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Ebru Şallı Güzellik Sırları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Ebru Şallı Güzellik Sırları
  Ebru Şallı Cilt Güzelliği Sırları

  Ebru Şallı Güzellik Sırları.jpg

  İşte Ebru Şallı güzellik sırları


  Ebru Şallı Güzellik Maskesi Tarifi: 1 kahve fincanı sütü cezveye koyup ısıtın, içine 2 tutam ıhlamur ilave edin ve 15 dakika demlenmeye bırakın. Hazırladığınız maskeyi temizlenmiş cilde maske yaparak yedirin, 20 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkayın. Kuruladığınız cildinize nemlendirici uygulayın. Bu güzellik maskesihaftada 3 gün uygulanabilir.

  Ebru Şallı Buhar Banyosu:
  Kaynayan suyun içine yarım greyfurt suyu, 3 damla buğday yağı, 3 damla limon yağı ve 2 sağ biberiye ekleyin. Başınıza büyük bir havlu kapatarak, karışımın bulunduğu kaba doğru eğilin ve buharın cilt gözeneklerinize nüfuz etmesini sağlayın. Haftada 1 yahut 2 kez yapabilirsiniz.

  Ebru Şallı Gözenek Sıkılaştırıcı Losyon:
  1 kahve fincanı alkol, 1 kahve fincanı elma sirkesi, yarım kahve fincanı gül suyu, 6 dl nane yaprağını cam bir şişeye koyup çalkalayın ve buzdolabında muhafaza edin. Bu maskeyi sabah ve akşam günde 2 kez uygulayabilirsiniz.

  Ebru Şallı Metabolizma Hızlandırıcı İçecek: 2 adet greyfurt ve 2 adet limonu kabuklarıyla beraber dilimleyin ve 4 bardak su ile bu dilimleri kaynatın ve süzün. 2 yemek kaşığı bal ve 4 damla nane yağını ilave edip karıştırın ve günde 3 kez tok karnına için. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  son yıllarda televizyonlarda sıkça gördüğümüz gerek güzellik sırları gerek sporla ilgili fikirleri pek çok talep gören ebru şallı çok sevilmekte ve takip edilmektedir
+ Yorum Gönder