+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Güzellik - Bakım Forumunda Doğru Ruj Rengini Seç Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Doğru Ruj Rengini Seç
  Kırmızı, pembe, parlak, mat ya da metalik. Nasıl olursa olsun hepimizin vazgeçilmezidir rujlar. Peki ya nasıl kullanman gerektiğini biliyor musun?  Ünlüler bu işi iyi biliyor; siz de nasıl seçim yaptıklarına bir göz atın!  desenli-ruj-modelleri-4.jpg

  Jessica Alba
  Keskin, soğuk kırmızılar (mavi bazlı) açık renk tenlilerde daha iyi duruyor. Teniniz Jessica gibiyse koyu kırmızı, sıcak tonlar size çok yakışacak.


  jessica_alba_hairstlye_10.jpg
  Catherine Zeta-Jones
  Renginizi günün farklı zamanlarına göre seçin. 9'dan 5'e kadar sıcak, yumuşak renkli kremsi rujları (açık kırmızılar, pembeler) sürebilirsiniz. Catherine Zeta-Jones'in kiremit tonu ruju ofis için çok ideal.


  [2]242008134825_3886.jpg
  Eva Longoria
  Akşam sattleri için, yumuşak fuşyalar çok hoş bir seçim. Eva gibi yanık tenliler ve buğday tenliler de kırmızının canlı tonlarını ve fuşyayı deneyebilirler.
  Keira Knightley
  Böyle bir görünüme sahipseniz, koyu pembe mat rujlar size doğal bir ifade kazandırır. Aynı zamanda altın ışıltılı bronz tonlar sizde harika duracak.


  68ab38c7a6bd3ae359b7134c23408abd536.jpg  Beyonce Knowles
  İster parlatıcılı olsun, ister satensi, parlak renkleri kullanarak Beyonce gibi tüm bakışları kendine çevirebilirsin.


  beyonce-knowles.jpg

  Mandy Moore
  Saçların topluyken ve fazla makyaj yapmadan çekici olmanın sırrı: Vişne rengi ruj! Yayılmaması için mutlaka uygun renkte bir dudak kalemiyle kullanın.

  i-am-mandy-moore-02.jpg  Jennifer Lopez
  Geceleri koyu renk göz makyajınızı J.Lo gibi metalik parlak rujunuzla tamamlayabilirsiniz.

  o-jennifer-lopez-facebook.jpg  Hayden Panettiere
  Taze bir bahar görünümü yaratmak istiyorsanız, Hayden gibi parlak mandalina tonları kullanabilirsiniz. Zaten açık renk olan bu ruj için parlatıcı yerine saten olanları tercih ederseniz daha kalıcı olur.

  1485173.jpg


  Rosario Dawson
  Doğal ama ışıltılı bir görünüm için siz de açık, doğal kahve tonlarının üzerine pembe parlatıcı uygulayabilir ya da dudak renginize yakın bir kalemle dudağınızı çerçeveleyip, şeffaf parlatıcı sürebilirsiniz.

  rosario-dawson-s-daredevil-character-leaked-205cc34e-c342-475c-8b93  Rachel McAdams
  Parlatıcı, kalem kullanmadan dikkat çekici ve kalıcı bir ruj kullanmak istiyorsanız domates kırmızısı mat bir ruj tam size göre.

  dc240900e8593bfd_rachel-mcadams.xxxlarge_2.jpg 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Doğru ruj rengini bulmak için yüzünüzün şekli ve size yakışan renkleri tercih etmeniz en doğrusudur. Fazla abartmadan doğal ve sade bir şekilde yaparsanız bu daha iyi bir görüntü verir.
+ Yorum Gönder


beyonce saç rengi,  bronz kahve saç rengi,  beyonce saç renkleri,  ışıltılı kahve,  bronz kahve,  sıcak çikolata rengi