+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Milli piyango bilet sorgulama Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Milli piyango bilet sorgulama
  Milli piyango Sorgulama

  Kod:
  http://cekilis.millipiyango.gov.tr/
 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Talih kuşu çıksa dert, çıkmasa da  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ünal, piyango biletinin herkesçe büyük beklentiler ve hayallerle satın alındığını ancak bu hayalin dozunu kaçıranların aksi bir durumda psikolojik sorunlarla karşı karşıya kalabildiklerini belirtti.


  Prof. Dr. Ünal, hiç emek harcamadan fazla miktarda gelen paranın “haydan gelen huya gider” misali harcanmaması gerektiğini ifade ederek, “Büyük ikramiyeyi bulan, ailesine 'keşke çıkmasaydı' dedirtmemek için psikolojik destek alabilir. Çünkü, bir anlık hata yüzünden kişi bazen ömür boyu acı çekebiliyor. Fazla para yüzünden ailelerin bile dağıldığını görüyoruz” dedi.  “Öncelikle ikramiye çıktığını en yakınınız dışında hiç kimseyle paylaşmayın. Yaklaşık bir hafta süreyle hiçbir şey yapmadan hayallerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi sağlıklı bir şekilde planlayın. Bir süre ikramiye çıkmadan önceki normal yaşantınıza ve işinize devam edin. Uyum sağlama açısından yaşamınızdaki değişiklikleri birdenbire değil yavaş yavaş yapın. İş veya şehir değiştirme konusunda ani kararlar vermeyin.”
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Milli piyango çekilişleri bildiğiniz gibi yılda sadece bir kez yapılır ve bu piyangoya türkiyede bulunan neredeyse herkes katılır. çünkü herkes büyük ödülü alıp zengin olmak ister. eskiden kazanan biletin bizim olup olmadığını gazetelerden öğrenirdik şimdiler de ise bunu bilgisayar beş dakikada yapmaktadır.
+ Yorum Gönder


milli piyango bilet sorgulama 31 aralık 2009,  milli piyango numaraya göre sorgulama,  numaraya göre milli piyango sorgulama,  biletsorgulama,  milli piyango bilet sorgulama 2009,  Numaraya göre bilet sorgulama