+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Süper Loto nasıl kazanılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Süper Loto nasıl kazanılır
  Süper Loto'yu Nasıl Tuttururuz

  Ekonomik krizle sarsılan vatandaş umudunu yine talih kuşuna bağladı. Perşembe günü çekilecek 25 milyon TL ikramiyeli Süper Loto için bayiler önünde uzun kuyruklar oluştu.
  Halkın gündeminde 1.
  Türkiye'de halkın gündemi uzun süredir Süper Loto Dile kolay 11 haftalık devir sonrası 22 milyon TL'ye kadar gelen ve bu hafta 25 milyona ulaşması beklenen Süper Loto'nun cazibesi vatandaşı hareketlendirdi ve bayilerin önünde uzun kuyruklar oluştu.

  Bayilerde kupon bitti
  Türkiye tarihinin en büyük ikramiyesini dağıtması beklenen Süper Loto bayilerin de tatlı derdi haline geldi. Bayiler, ellerinde kupon kalmamasından yakınmaya başladı. Talih kuşunun peşine takılanlar, çekilişin yapılacağı Perşembe'yi iple çekmeye başladı.

  Bu parayla ne yapılır?
  25 milyon TL'yle 92 bin 593 adet Cumhuriyet altını, tanesi 200 bin TL'den 125 adet ev alınabiliyor.

  Gelecek teminatı
  Takvim'in görüşünü sorduğu vatandaşlar, 25 milyonu gelecek için kullanacağını söyledi.


  Ekonomik krizle yüzü asılan vatandaşı, Loto hayali güldürüyor. Bayi önlerindeki kuyruklar halkın umutlarını, tükenen kuponlar hızla artan ikramiyeyi gösteriyor.

  Süper Loto'da, 22 milyon TL'lik dev ikramiyeyi bilen çıkmadığı için haftaya devretmesi herkesi adeta hayaller alemine sürükledi. 54 sayı arasından 6 bilenin kazandığı oyun, Cumhuriyet tarihinin en büyük ikramiyesine göz dikti. 72. hafta ikramiyesinin tahmini olarak 25 milyon TL'nin üzerinde olacağı belirtildi. Rakam yükseldikçe, hayallerle birlikte bayi önündeki kuyruklar da arttı.

  Tatlı telaş başladı
  Talebin fazla olması bir yandan sevindirirken bir yandan da bayilerin telaşlanmasına yol açtı. Çünkü çok sayıda Süper Loto bayisi, ellerindeki kuponların tükenmesinden dert yanmaya başladı.

  En çok çıkan rakamlar:
  9 12 30 31 32 35 37 39 46

  En az çıkan rakamlar:
  3 4 5 6 25 33 34 38 52


  Aydın HAMZA 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  her bilette altı kolon bulunan 1’den 54’e kadar sayı vardır ve bu 54 rakamlardan istediğimiz 6 rakamı dik olarak işaretlememiz gerekiyor yada makineden otomatik oynanıyor
+ Yorum Gönder


süper loto nasıl tutturulur,  süper loto nasıl kazanılır,  süper lotoyu nasıl tuttururum,  loto nasil tutturulur,  süper lotoyu nasıl kazanabilirim,  super loto nasil kazanilir