+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda Antrenörlük Kademeleri Nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Antrenörlük Kademeleri Nelerdir
  Antrenörlük Kademeleri

  Antrenörlüğün farklı şekilde kademeleri vardır.
  Antrenörlük lisansı alarak göreve başlayanlar; minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde en az 3 yıl başarı ile çalıştıklarında, 2. kademe antrenörlük kurslarına devam ederek (Spor İl Müdürlüklerinde), Kıdemli Antrenör olarak ilerleme kaydederler ve büyükler kategorisinde de görev alabilirler.

  Kıdemli antrenör olarak en az 2 yıl başarı ile çalışanlar, 3. kademe antrenörlük kurslarına devam ederek (Spor İl Müdürlüklerinde) Baş Antrenör olurlar, milli takımlarda ve diğer büyük klüplerde baş antrenör olarak görev alabilirler.

  Ayrıca, meslek elemanları değişik illerde spor il müdürlükleri bünyesinde her kademede açılan gelişim seminerlerine katılarak mesleki bilgilerini geliştirme olanağı elde edebilirler.

  En az 2. kademe antrenörlük belgesi ve lisansı olan antrenörler yurt içinde düzenlenen Milletlerarası Antrenörlük Semineri ne katılabilirler. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  antrenörlük kademeleri şu şekildedir 1. kademe (yardımcı antrenör 2. kademe (Antrenör) 3.kademe (Kıdemli antrenör) 4.kademe (Baş antrenör) 5.kademe (Teknik direktör)
+ Yorum Gönder


antrenör kademeleri,  antrenörlük kademeleri,  2. kademe antrenörlük nedir