+ Yorum Gönder
Günlük Taze Haber ve Haberler Forumunda İsrailin Yeni Savaş Uçağı Arie Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HaKHaN
  Özel Üye

  İsrailin Yeni Savaş Uçağı Arie
  Arie Tek kişilik "Multi Role" Savaş Uçağı  İsrail hava savunma sanayisinin Geçmişten günümüze bir çok hava aracında edindiği tecrübeyi aktaracağı bu uçakla ilgilenmek Daha bir mantıklı geliyor bana.

  Niye derseniz. Adı sanı belli olan EF-2000 Tuzluluğu , Pafkanın bize uzaklığı politik açıdan. Rafale nin Sadece 27 sistem üretilmiş olması ve 100 milyon dolar üzeri maliyeti olması Koenin 5 nesil uçağının amerikan hegomanyasında olmasıÇinin Yaptığı uçağın bir sır olması süreç takibinin zorluğu.

  Arie Uçağı kompozit gövde üretim fazlarının alına bileceği ve ortak üretimde çoğrafi yakınlığın artıları çok iyi bir avantajdır bizim için.

  Gel gelelim bu proje ne aşamada Argeleri yeni başlayan Ve mantıkta Sade gövde tasarımın kaldığı bu uçak .

  Ef-2000 ve Rafale tam aksine Önleme amaçlı tasarlanım sonrada piyasa yapamayınca kara taaruz kabiliyetleride sonradan yamanmaya çalışılacak olmayışı.

  Yani çok fonkisyonlu uçak olarak öngörülmüş olmasıdır.

  Bilinen özellikleri.

  Tek kişilik çok mamaçlı görev uçağı olacağız. 2,4 mach "2943,6 km" sürate erişme hedefinin olduğu Ve 75.000 FEET yani 22.860 metre yükseklikte uçması amaçladığı belirtilmiştir. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  İsrail dünyanın en küçük ülkesi olmasına rağmen dünyadaki en güçlü devletlerden biridir. bu devlete mensup kişilerin hepsi yahudiler. ve sürekli olarak israil devleti, ırkçılık yapmakta ve sürekli olarak filistine saldırmaktadır. bu yüzden savaş konusunda da çok gelişmiştir. ve sürekli olarak yeni savaş uçakları yapmaktadır. bunlardan biride arie adlı uçaktır.
+ Yorum Gönder


israil savaş uçakları,  yeni nesil savaş uçakları