+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Hayvan Resimleri Forumunda Güvercin Resimleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Güvercin Resimleri
  Güvercin Resimleri..

  Güvercin Resim.png

  Güvercin Resimler.png

  Güvercin Resimleri.png

  Güvercin Resimleri1.jpg 2. Ziyaretçi

  Rabbim ne mükemmel yaratmışsın.renkler muhteşem.hepsi birbirinden güzel.bu güzellikleri yaratan rabbim ,kimbilir ne kadar güzeldir.o güzelliği hayallerin canlandırması imkansızdır.Bu güvercinleri görmemize vesile olan Mihrican Şenuzun a bütün dünya dillerindeki teşekkürlerle teşekkür ederim.
 3. Ziyaretçi
  Şu mükemmel tasarıma bak.kendi kendine bu mükemmel tasarım oluşabilir mi.bu tasarımı yumurta yapmış olabilirmi.bu tasarımı yumurtayı çıkaran anne yapmış olabilir mi.kapalı bir yumurtanın içine bu tasarımı kim koymuş olabilir.güvercinin içini yaralım bakalım bu tasarımı yapabilecek organ varmı? ne büyüksün Allah ım cc.
 4. Ziyaretçi
  İnsana en yakın hayvanlar güvercinler,atlar,köpekler,yunus balıklarıköpeğe 40 gün bak.kuyruğuna bassan bacağını ısırmaz uzaklaşır.kediye 40 yıl bak, kuyruğuna bas bakalım ne oluyor.karakter yapıları ne kadar farklı.

 5. Ziyaretçi
  bir güvercin olsam.sevdiğimin camına konsam.camı açan sevdiğime.sevda şarkılarından sunsam.nice sevinç taklaları atarak.kalbinin üstüne konsam.dünyanın en mutlu güvercini ben olurdum herhalde.

 6. Zahra
  Üye
  Güvercinler dünyanın hemen hemen her bölgesinde yaşayan genellikle beyaz renkli olup bazen siyah, beyaz karışımı olan ve kül rengide görülebilen kuş türüdür. Kanatları geniş ve sivridir üstelik gagaları da uzundur. Güvercinler çift olarak gezerler ve birbirlerinden genellikle ayrılmazlar.

+ Yorum Gönder


güvercin cinsleri,  güvercin çeşitleri ve özellikleri