+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Hayvanlar Hakkında Forumunda Dünyanın en büyük örümcekleri insan eti yer mi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Dünyanın en büyük örümcekleri insan eti yer mi
  Dünyanın en büyük örümcekleri insanları yiybilir mi?


  Dünyanın en büyük örümcekleri insan eti yer mi.jpg


  Dünyanın en büyük örümceği güney amerikada yaşar bu örümcek o kadar büyüktürki ördüğü ağlarına takılan kuşları yemesiyle bilinir. Bacaklarının çevresel açıklığı da dahil, boylarının çapı 25 santimetreyi bulur. Belirli bir büyüklüğü aşan bütün örümceklerde zehir kesecikleri vardır. Fakat bunlardan tehlikeli olanlar sayılıdır. Aslında, sinekleri ve zararlı böcekleri yok ettikleri için yararlıdırlar.


  180 metre ağaç ve çalılık alanı kapsayan bu örümcek ağı Teksas eyaletindeki Lake Tawakoni Devlet Parkı’nın çalışanları tarafından bulundu.Bu sanat eseri bir ya da birlik durumunda yaşayan örümcek topluluğu tarafından yapılıp yapılmadığı konusunda henüz bilgi yok.Örümcek ağı başlangıçta beyazdı ama büyük sayıda sivrisineğin yakalanması yüzünden rengi siyah oldu.Buu yapan örümceklerin ne türden olduğu konusunda da bilgi verilmiyor.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Dünyanın en büyük örümcekleri tam olarak yirmi beş santimlerdir. ve bu örümcekler öyle devasa bir ağ örerler ki insanlar bunu görünce şaşıp kalırlar. bu büyük örümcekler kuş kadar büyük olan hayvanlar ile beslenirler ancak insan yiyip yemedikleri hakkında kesin olarak bir şey söylemek benim için mümkün değildir.
+ Yorum Gönder


dünyanın en büyük örümcekleri,  dünyanın en büyük kuşu resimleri,  dünyanın en büyük kusu,  dünyanın enbüyük kuşları,  en büyük hayvanlar