+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Hayvanlar Hakkında Forumunda Dişi pitbull hakkında bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Dişi pitbull hakkında bilgiler


  Dişi pitbulların özellikleri


  dişi pitbull hakkında bilgiler.jpg  Temel Özellikleri
  Son derece cesur (çok eski savaş köpeklerinin torunudur.) ve çok canlı bir köpektir. Düşmanıyla öldüresiye savaşır. Ancak, asgari bir eğitimle yabancıların niyetini anlayabilecek kadar yetenekli, sakin, iyi huylu ve itaatkar bir köpek haline gelebilir.

  Neler Yapar?
  Mülk bekçisi olarak çok iyi sonuç vermiştir. İnsana eşlik eden köpek olarak da çok değerlidir. Savunma, muhafız köpek, bekçi ve koruma köpeği olarak da iyidir.

  Kökeni
  Bu savaşçı köpek 19. Yüzyıl'da İngiltere'nin Staffordshire bölgesinde Bulldog ve çeşitli terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edildi. Amerika Birleşik Devletleri'ne getirilen bu cins burada daha güçlü hale gelmesini sağlayan Amerikalı yetiştiriciler tarafından, bazılarının görüşüne göre mükemmelleştirildi.

  Amerikan Köpek Klubü (AKC) tarafından Amerikan Staffordshire Terrier, İngiliz Köpek Klubü (KC) tarafından Amerikan Pitbull Terrier olarak isimlendirilmiştir
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Pitbull köpek türlerinden biridir. ve genel olarak çok tehlikeli hayvanlardır. hatta bir çok ülke de pitbulların tasmasız dolaştırılması yasak olan bir şeydir. dişi pitbullar çok cesur ve çok güçlü köpeklerdir. ve çok iyi bir eğitim ile düşmanlarının ne düşündüklerini de anlayabilir.
+ Yorum Gönder


amerikan pitbull,  pitbull,  pitbull köpek,  pitbull resimleri,  pitbull resmi,  köpek videoları