+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Hayvanlar Hakkında Forumunda Hayvanlar Alemi Kuşların Yuva Kavgası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Hayvanlar Alemi Kuşların Yuva Kavgası
  Kuşların Yuva Kavgası İle İlgili Bilgi
  yuva-kavgas-.jpg


  Kuşların kavgası fotoğrafçı Fabiola Forns’un objektifine takıldı. ABD’nin Florida Eyaleti’nde, sığırcık ve altın ağaçkakanlar yuvalarını yapacakları yer için kavga etti. Ağaca önce sığırcıklar gelip yuva kurdu. Sonra da altın ağaçkakanlar ağaca yerleşmek istedi. Ne olduysa o zaman oldu. İki taraf birbirine girdi, birbirini itip kaktı, havada tüyler uçuştu ve sonunda pes eden taraf ağaçkakanlar oldu. “Yuva savaşı”nı sığırcıklar kazandı.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Hayvanlar alemi çok farklı bir alem en azından bizim için çok farklı bir alem gelmektedir. bu alemde hayvanlar yaşamları için neredeyse her şey için kavga etmektedir. bunlardan biri de yuva kavgasıdır. bunun için genel olarak kuşlar kavga etmektedir. kuşlar yuvaları için çok fazla kavga etmektedirler. bunun örneğini vahşi doğa fotoğrafçılarının çekmiş olduğu fotoğraflarda görebilirsiniz.
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Ağaç kakan ile sığırcığın kavga ederken objektife takılmış resimleri ikisi de aynı yuva için kavga ederlerken fotoğrafçının objektifine yakalandılar. Sığırcık ile ağaçkakan baya bir kavga ettikten sonra ağaçkakan pes etti ve yuva sığırcıkların oldu.
+ Yorum Gönder


hayvan yuvaları