+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Her Telden Eğitim Konuları Forumunda Tramvay hangi amaçla kullanılan bir teknolojik araçtır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Tramvay hangi amaçla kullanılan bir teknolojik araçtır
  Tramvay hangi amaçla kullanılan bir teknolojik araçtır

  Tramvay hangi amaçla kullanılan bir teknolojik araçtır ilgili bilgi


  tramvayhangiamalakullan.jpgTrene benzer bir araç olan tramvay, tıpkı tren gibi toplu taşıma aracıdır. Tramvay toplu taşıma amacı ile kullanılan bir araçtır. Bir kaç tramvay çeşidi bulunmaktadır ve bütün bu tramvaylar toplu taşıma amacı için kullanılmaktadır. Tramvay’ın amacı şehir için trafini azaltmak için yolcu taşıması yapmaktır.

  Ayrıca bakınız: Tramvay Hakkında Detaylı Bilgi  Tramvay, raylar üzerinde hareket eden trene benzeyen toplu taşıma aracı. Trenlerin aksine raylar sokaklara döşenebilir ve diğer taşıtlar bu yollardan geçebilirler. Çoğu tramvaylar elektrik gücüyle çalışır. At veya petrol ile çalışan tramvaylar da vardır.

 2. Ziyaretçi

  Tramvay,toplu tasima aracidir.Ve tramvay duraklari her bir saate kadardir.Sizz hic tramvayaa bindinizmi? ben cok bindim soyleyebilirim!
 3. Ziyaretçi
  Bizde bindik tramvay bir toplu taşıma aracıdır
 4. Ziyaretçi
  tramvay bir toplu taşıma aracıdır.Tramvay'ın amacı şehir içi trafiği azaltmak için yolcu taşıması yapmaktadır.Ayrıca da trenlere benzerler .(: (:

 5. Ziyaretçi
  tramvay eskiden kulanılan bir araçtır üstelik insanlar tramvayla gidipgelirdi

+ Yorum Gönder


tramvay hangi amaçla kullanılır,  tramvay,  tramvay hangi amacla kullanılan bir teknolojik araçtır,  tramvay hangi amaçla kullanılan bir teknolojik araçtır kısaca,  tramvay hangi amaçla kullanılan teknolojik araçtır,  bilgi teknolojileri hangi amaçla kullanılır