+ Yorum Gönder
Dantel ve Takılar ve Hırka Ve Kazak Forumunda Açıklamalı El Örgü Kahverengi Bayan Boğazlı Panço Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Açıklamalı El Örgü Kahverengi Bayan Boğazlı Panço
  El Örgü Kahverengi Bayan Boğazlı Panço Açıklamalı
  çok kolay ve genelin bildiği bi panço modeli koyayım dedim. bu pançoyu örerken bi standart olarak 41 ilmekle başlayabilirsilayabilirsiniz(arttırılabilir yada azaltılabilir. ama 2 ile bölünmeyen bi sayı olması şart). bi sıra düz ördükten sonra, ilk ilmeği örüp 1 dolayıp yirminci ilmeğe kadar örüp bir arttırıp yirmibirinci ilmeği örüp bir attırıyoruz, en son ilmeği örmeden 1 arttırıp son ilmeği örüyoruz. arkası normal ters örgü örülüyor, daha sonra her sırada aynı işlemi yapıyoruz( yani arttırdığımız ilmek üzerinde arttırma yapıyoruz) istediğimiz uzunluğa kadar örüyoruz. boğaz kısımı da ilmek alınarak yapılıyor.

  resimdeki panço nako nun rapsodi adlı ipinin 74172 nolu rengiyle örülmüş. daha kalın iple örmenizi tavsiye etmem çünkü biraz kaba duruyor.

  herkese kolay gelsin 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Pançolar kışın hem çok kullanışlı hemde çok şık durmaktadırlar. Bayanlar panço örmek istediklerinde internette bulunan açıklamaları uygulayarak çok şık pançolara sahip olabilirsiniz. Pançolar bayanlar tarafından çok beğenilmekte ve çok kullanışlı olmaktadır.
+ Yorum Gönder


el örgüsü panço modelleri,  açıklamalı panço örnekleri,  dünyadan el örgüleri panço,  panço örnekleri açıklamalı,  panço bayan örgü örnekleri açıklamalı