+ Yorum Gönder
Dantel ve Takılar ve Hobileriniz ve Videolu Bilgiler Forumunda Yabancı müziklerde nasıl dans edilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. GÜLNUR
  Devamlı Üye

  Yabancı müziklerde nasıl dans edilir
  Yabancı müziklerde nasıl dans edilir

  Giriş müziği davetiyenize benzer. Düğünün konsepti hakkında ilk izlenim gibidir. Seçim yapmadan önce, düşünmeniz gereken birkaç ayrıntıyı hatırlatmak isteriz.
  Eğer yabancı müzik seçme niyetiniz varsa; birçok konuda olduğu gibi, müzik konusunda da; davetliler, düğün konseptiniz ve eşiniz için uygun olup olmadğını değerlendirmelisiniz.
  Ayrıca düğünde gelinin giyeceği gelinlik için uygun bir müzik olmasınada özen göstermenizi tavsiye ederiz.

  dans.jpg

  Herkes heyecanla mekana girmenizi beklediği o an konuklarınızı büyülemek için en ideal zamandır. ÖNERİ: Gelin ve Damadın salona giriş zamanı yaklaştığı an salonda müziğin sesi kısılır; barko gösterisi var ise (HENÜZ BARKOVİZYON GÖSTERİNİZ YOK İSE DAVETTURK İLE İRTİBATA GEÇİNİZ) barkovizyondan gelin ve damadın eski fotoğraflarından anılar devreye girer. Barkovizyon gösterisi biter bitmez yüksek sesle ilk dans müziği çalmaya başlar. İster tutkunuzun dorukta olduğu bir tangoyla giriş yapın, ister eteklerinizi uçuşturarak dönüşler yaptığınız bir valsle, ya da biz bu şarkıyla çok eğlenirdik dediğiniz enerjik bir pop parçasıyla ama hangisi olursa olsun bırakın giriş müziğiniz aşkınızı anlatsın.

  Bu liste dünyada en çok oylanan ve dinlenen düğün-davet için romantik dans müziklerinden yapılan eçmelerle hazırlanmıştır. Her tarzın içinde olduğu bir liste hazırladık iyi dinletiler…

  Değerli Okuyucularımız; Sizler de Önerileriniz İçin Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz…

  EN BEĞENİLEN YABANCI GELİN-DAMAT İLK DANS ŞARKILARI – SLOW ROMANTİK DANS MÜZİKLERİ

  Düğün ilk dans veya davetinizi için slow-romantik dans müziği olarak yabancı bir müzik seçmek istiyorsanız, aşağıdaki listede size yardımcı olabilecek, en sevilen ve slow dans müzikleri, en çok kullanılan yabancı (İngilizce) müziklere yer verdik. Her konuda olduğu gibi düğün konusunda da dünya genelinde klasikleşmiş bir kaç başlıktan bir tanesidir 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Yabancı müzikle dans etmek için tabancı müziğe hakim olarak dans edebilirsiniz. Sadece kendinizi müziğe vermeniz yeterlidir.
+ Yorum Gönder


dans,  dans resmi,  yabancı müzikte nasıl dans edilir,  dancing,  dans resimleri,  dancer