+ Yorum Gönder
Peygamberlerimiz – Siyer ve Hz.Muhammed Forumunda Hz Resulullah s.a.v dünyaya geldikten sonra, O nun bakıcılığını hangi kadın üstlendi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Hz Resulullah s.a.v dünyaya geldikten sonra, O nun bakıcılığını hangi kadın üstlendi
  Hz Resulullah s.a.v dünyaya geldikten sonra, O nun bakıcılığını hangi kadın üstlendi

  C. 7- Halime-i Sa'diyye üstlendi.
 2. Buğlem
  Devamlı Üye

  Peygamberimiz doğduktan sonra ona bir sütanne lazımdı ve bu kadın şerefi ve cömertliğiyle tanınan bir kabileye mensup idi. Bu kabilenin olduğu yerin havası temiz ve suyu tatlıydı. Halime annemiz Peygamberimizi çok severdi ve onun üstüne çok düşerdi.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Peygamber efendimiz 571 yılında mekkede dünyaya gelmiştir. o yıllarda mekke çocuklara bakılamayacak sıcaktı bu yüzden peygamber efendimizin iyiliği için peygamber efendimiz bakıcı olarak bir süt anneye yani hazreti halimeye verilmiştir.
+ Yorum Gönder


hz peygamberimizin dünyaya geldikten sonra onun bakıcılığını hangi kadın üstlendi,  hz peygamberimiz dünyaya geldikten sonra onun bakıcılığını hangi kadın üstlendi,  hz muhammed dünyaya geldikten sonra onun bakıcılığını hangi kadın üstlendi,  hz. resulullah (s.a.a) dünyaya geldikten sonra onun bakıcılığını hangi kadın üstlendi,  hz muhammed dünyaya geldikten sonra onun bakıcılığını hangi kadın üslendi,  hz peygamberimizin dünyaya geldikten sonra