+ Yorum Gönder
Peygamberlerimiz – Siyer ve Hz.Muhammed Forumunda Hz. Resulullah (s.a.v) ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Hz. Resulullah (s.a.v) ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı?
  Hz. Resulullah (s.a.v) ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı?

  C. 8- Dört yıl, çöllerde göçebeler arasında kaldı.
 2. AZMİYE
  Devamlı Üye

  Mekkenin havasının küçük çocuklara yaramamasından dolayı mekkede yeni doğan çocuklar genelde süt annelere verilirdi Peygamber efendimiz de Halime annemize verilmiştir ve Halime annemiz en iyi şekilde Peygamberimize bakmıştır üstelik peygamberimiz de vefat edinceye kadar onu anne diye çağırmış ve hep hürmet etmiştir.
 3. Ziyaretçi
  Hz.MUHAMMED (SAV) dört yaşına kadar süt annesinin yanında çölde kaldı.
 4. Nesrin
  Devamlı Üye
  Peygamber efendimiz 571 yılında mekkede dünyaya geldi. mekkenin havasının bebeklere uygun olmamasından dolayı peygamber efendimiz bir süt anneye verildi. peygamber efendimizin süt annesinin ismi halimedir. dört yaşına kadar süt annesinin yanında kalmıştır.

+ Yorum Gönder


hz muhammed ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı,  hz peygamberimiz ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı,  hz peygamberimizin ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı,  peygamberimiz ne kadar ve nerede süt annesinin yanında kaldı,  süt annesi peygamberimize nerede ne kadar süre kalmıştır,  hz. muhammed ne kadar ve nerede sütannesinin yanında kaldı