+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve İngilizce ve Almanca Fıkralar Forumunda Dolmuş Şöförü ile Rahip - Türkçe ingilizce fıkra Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Dolmuş Şöförü ile Rahip - Türkçe ingilizce fıkra
  Dolmuş Şöförü ile Rahip - Türkçe ingilizce fıkra


  Dolmuş Şöförü ile Rahip ingilizce fıkra


  Dolmuş Şöförü ile Rahip fıkra  Dolmuş şöförüyle rahip cennete gitmişler.Cennetin kapısında melek rahibe “Dünyadaki hayatın boyunca neler yaptın.” demiş.Rahip”Ben hayatımı insanlara adadım,onları sevdim ve yardım ettim.Hiçbir zararım dokunmadı”diye cevaplamış.Melek rahibe cennetin gümüş anahtarını vermiş. Melek aynı soruyu dolmuş şöförüne sormuş.

  Şöför “Ben hayatım boyunca küfür de ettim, her türlü pis işe de bulaştım.Bir de ben çok sert araba kullanırım, kuralları fazla kafaya takmam”"demiş.Melek şöföre cennetin altın anahtarını vermiş.Buna çok bozulan rahip” Ben hayatımı insanlara adadığım halde niye ona altın bana gümüş anahtar veriyorsun.” demiş.
  Bunun üzerine melek”Çünkü sen ayin yapıyorken millet uyuyordu,ancak o dolmuş kullanırken herkes dua ediyordu.”demiş.
 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Dolmuş Şöförü ile Rahip - Türkçe ingilizce fıkra


  Dolmuş Şöförü ile Rahip komik ingilizce fıkra


  The priest and the priest şöförüyle minibus Minibus Driver gitmişler.Cennetin gate to heaven angel nun, "What have you done throughout your life in the world." Demiş.Rahip "I dedicate my life to people, love and support ettim.Hiçbir harm touched them," he cevaplamış.Melek priestess of heaven has given silver key . Minibus driver, Angela asked the same question. Driver, "I swear in my life I have all kinds of dirty work at the bulaştım.Bir I use my car very hard, much to the head rules the nickname" the golden key to heaven demiş.Melek driver vermiş.Buna very spoiled priest, "but why I dedicate my life to people You give me the gold to her silver key. "he said. Then the angel," Because you were sleeping folks doing the ritual, but everyone was praying that you use expired. "he said.

+ Yorum Gönder


ingilizce fıkralar ve türkçeleri,  ingilizce türkçe fıkralar,  ingilizce fıkralar ve türkçesi,  ingilizce fıkralar türkçesiyle,  ingilizce fıkra ve türkçesi,  türkçe ingilizce fıkralar