+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve İphone Forumunda iPHONE Türkçe Yapma iphone nasıl türkçe yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  iPHONE Türkçe Yapma iphone nasıl türkçe yapılır
  iPHONE Türkçe Yapma

  Arkadaşlar sizce iPhone Türkçe yapmak hakkında bir kaç bilgi verir misiniz?

  Türkiye'de de yoğun ilgi gören Apple'ın teknolojik oyuncağı iPhone bilindiği gibi Turkcell ve Vodafone ile 26 Eylül'den itibaren ülkemizde de satılmaya başladı.


  Ancak iPhone'un İngilizce olarak satışa çıkmasına yetersiz teknik destek eklenince iPhone kullanıcılarının imdadına www.iPhoneServis.Com adlı web sitesi yetişti .
  iPhone'un Türkiye'ye gelmesini beklemeden 1 yıldır iPhone kullanıcılarına yardımcı olan iPhone Servis.com Türkçeleştirme programını web sayfası üzerinden ücretsiz olarak dağıtmaya başladı ve binlerce iPhone'un daha şimdiden Türkçe olarak kullanılmasını sağladı .
  iPhone kullanıcılarının yanı sıra Turkcell Müşteri Hizmetlerine'de teknik destekte bulunduklarını söyleyen Kurucu Ortak Mehmet Aksakal; Phone'un Türkiye'de bu derecede ilgi göreceğini tahmin ettiklerini ancak Türkiye gibi teknoloji merakı olan bir ülkede satışa sunulan cihazın yazılımında, Türkiye ve Türkçe özelliklerinin göz ardı edilmesine anlam veremediklerini söyledi.
 2. Acil

  iPHONE Türkçe Yapma iphone nasıl türkçe yapılır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


çin malı iphone türkçe yapma,  iphone çin malı türkçe yapma,  çin iphone türkçe kodu,  çakma iphone türkçeleştirme,  çin iphone türkçe yapma,  çin malı iphone türkçe dil yükleme