+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve İphone Forumunda iPhone iPod İçeriklerini Elle Yönetme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  iPhone iPod İçeriklerini Elle Yönetme
  iPhone iPod İçeriklerini Elle Yönetme hakkında bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana iPhone iPod içeriklerini elle yönetme hakkında bir kaç bilgi verir misiniz?

  Elle yönetme özelliği, iPhone'da olmasını istediğiniz müzik parçalarını, videoları ve podcast'leri seçmenizi sağlar.

  iPhone'u içeriğini elle yönetecek şekilde ayarlama:

  1.iPhone'u bilgisayarınıza bağlayın.
  2.iTunes'un kenar çubuğunda iPhone'u seçin.
  3.Summary sekmesini tıklayıp “Manually manage music and videos” seçeneğini seçin.
  4.Apply düğmesini tıklayın.
  Öğeleri iPhone'a ekleme: iTunes arşivinizdeki bir müzik parçasını, videoyu, podcast'i veya listeyi iPhone'a (kenar çubuğundaki) sürükleyin. Aynı anda eklemek üzere birden fazla öğeyi seçmek için Mac'te Shift veya Komut ya da Windows'da Kontrol tuşuna basarak tıklayın. iTunes, içeriği hemen eşzamanlar. “Manually manage music and videos” seçeneğinin seçimini kaldırırsanız, iTunes'un içeriği bir sonraki eşzamanlayışında elle eklediğiniz içerikler iPhone'dan silinir.
  Öğeleri iPhone'dan silme: iPhone bilgisayarınıza bağlıyken, iTunes'un kenar çubuğunda iPhone simgesini seçin. İçeriğini görüntülemek için simgenin solundaki üçgeni tıklayın. Music veya Movies gibi bir içerik alanı seçin ve daha sonra silmek istediğiniz öğeleri seçip klavyedeki Sil tuşuna basın. Öğe iPhone'dan silindiğinde iTunes arşivinizden silinmez.
  iTunes Store'dan İçerik Satın Alma ve İndirme
  Müzik parçalarını, albümleri, TV şovlarını, filmleri, video klipleri ve sesli kitapları satın almak ve doğrudan iPhone'a indirmek için iPhone üzerindeki iTunes Store'u kullanabilirsiniz. Ses ve video podcast'leri indirebilir ve duraksız yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  Satın Alınan İçerikleri Başka Bir Bilgisayara Aktarma
  Bir bilgisayardaki iTunes kullanılarak satın alınmış ve iPhone'da yer alan içerikleri başka bir yetkilendirilmiş bilgisayardaki iTunes arşivine aktarabilirsiniz. Bilgisayarın içeriği çalabilmesi/oynatabilmesi için, iTunes Store hesabınızla satın alınmış içerikleri çalmaya/oynatma yetkilendirilmiş olması gerekir. Bilgisayarı yetkilendirmek için, o bilgisayarda iTunes'u açıp Store > Authorize Computer komutunu seçin. Satın alınan içeriği aktarma: iPhone'u diğer bilgisayara bağlayın. iTunes, satın alınmış içeriği aktarmak isteyip istemediğinizi sorar.

  Videoları iPhone İçin Uygun Biçime Dönüştürme
  iTunes Store’dan satın alınanlar dışındaki videoları da (örneğin, Mac'teki iMovie’de yaratıp ya da Internet’ten indirip daha sonra iTunes'a eklediğiniz videolar gibi) iPhone'a ekleyebilirsiniz. iTunes’dan iPhone'a bir video eklemeye çalışıyor ve videonun iPhone'da oynatılamayacağını belirten bir ileti görüyorsanız videoyu dönüştürebilirsiniz. Videoyu iPhone ile çalışacak şekilde dönüştürme: iTunes arşivinizde videoyu seçip Advanced > “Create iPod or iPhone Version” komutunu seçin. Daha sonra, dönüştürülmüş videoyu iPhone'a ekleyin.
 2. Acil

  iPhone iPod İçeriklerini Elle Yönetme isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


itunes elle yönetme,  itunesa iphone dan silinmiş ögeleri aktarmak