+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve İphone Forumunda iPhone ' da İddaa Maç Sonuçları Anında Ekranınızda Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Bilge Kağan
  Devamlı Üye

  iPhone ' da İddaa Maç Sonuçları Anında Ekranınızda
  iPhone ' da İddaa

  Arkadaşlar bana hemen iPhone' da iddaa gerekiyor nasıl yapmalıyım?

  DakikaSkor uygulaması sayesinde canlı maç sonuçlarını takip edebilir, kendinize bir takip listesi oluşturup o listeyi takip edebilir,

  Push notification hizmeti ile maç hakkında olan bilgileri anında ekranınızda görebilirsiniz.


  Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de filtreleme özelliği. Bulunduğunuz listede maçları liglere göre filtreleyebiliyorsunuz.


  Uygulamanın genel Anlatmak Gerekirse


  DakikaSkor futbol uygulaması ile Iddaa programında yer alan; Canlı maçların İddaa kodu, dakika,canli skor,gol,kart ve oyuncu degisikligi bilgilerine (istenen maclarin onemli olaylari anlik bildirim (Push Notification) ile uygulama kapali olsa dahi anında iletilmektedir) (UCRETSIZ)


  Gecmiş maclarin Iddaa kodu,skor,gol,kart ve oyuncu degisiklikleri bilgilerine


  Gelecek maclarin Iddaa kodu,tarih ve saat bilgilerine ulasabileceksiniz.


  Türkiye'nin


  onde gelen spor yazarlarinin gunluk ve gecmis kose yazilarina ulasabileceksiniz Dilediginiz mac,takim,lig ya da spor yazarina


  Takip Ettiklerim bolumune ekleyerek kolayca ulasabileceksiniz,


  Dilediginiz maclarin skor ve golleri kaydeden oyuncu bilgilerini anlik olarak veya mac ertesinde Facebook, Twitter ve e-mail araciligi ile yorumlarinizi da ekleyerek arkadaslarinizla paylasabileceksiniz. Arama özelligi ile mac listelerini Iddaa kodu,takim adi,lig adi ve tarihe gore filtreleyerek arayabileceksiniz.


  Canli Sonuclar: O an oynanan macların listelendigi bolumudur.Istediginiz maci listenin yukarisinda yer alan arama kismindan Iddaa kodu,takim,lig bilgilerine gore arayabilir ve kolayca ulasabilirsiniz.Maclarin sol tarafinda sirasi ile macin Iddaa kodu ve anlik dakika bilgileri gosterilmektedir. Macla ilgili detayli dakika,skor,gol,kart ve oyuncu degisikligi bilgilerine ulasmak icin takim isimlerine tiklayabilirsiniz.Mac detay sayfasindaki paylas butonuna tiklayarak maci Facebook,Twitter profillerinizde yorumunuz ile arkadaslarinizla paylasabilir veya e-mail araciligi ile gönderebilirsiniz. Maclarin yaninda yer alan yildiz ikonuna tiklayarak takip ettiklerim listenize ekleyebilir ve istediginiz zaman kolayca ulasabilirsiniz. Maclarin yaninda yer alan yayin ikonuna basarak macin onemli olaylarindan ve canli skor bilgilerinden anlik bildirim ozelligi ile haberdar olabilirsiniz.


  Tüm Maçlar: Uygulamanın oynanmış,oynanmakta olan ve oynanacak olan tüm maçların listelendiği bölümüdür.İstediğiniz maçı listenin yukarısında yer alan arama kısmından İddaa kodu,takım,tarih,lig bilgilerine göre arayarak veya Lig ve Tarih butonlarına tıkladıktan sonra açılacak olan listeden seçip filtreleyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Takip Ettiklerim: Uygulamanın yalnızca takip etmeyi tercih ettiğiniz maç,takım,lig ve yazarların listendiği bölümüdür. Seçilen maçları ve yazarları,maçlar,takımlar,ligler ve yazarlar sekmeleri altında ayrıştırılmış olarak görebilirsiniz.Takip etmek üzere yeni bir takım ve lig eklemek için sekmelerin sağ tarafında yer alan listeleme ikonuna tıklayarak istediğiniz takım veya ligin yanındaki yıldız ikonunu tıklayabilirsiniz. Takip etmekten vazgeçtiğiniz maç,takım,lig veya yazarı listelerinizden çıkartmak için yanlarında bulunan yeşil renkli yıldız ikonuna tıklayabilirsiniz.


  Yazarlar: Uygulamanın, spor yazarlarının günlük köşe yazılarının listelendiği bölümüdür. Yazarın yazısının tümünü okumak için yazarın üzerine tıklayabilirsiniz. Seçilen yazı ilgili gazetenin mobil sitesi uygulama içerisinde açılacaktır. Yazarların yanında yer alan kırmızı renkli yıldız ikonuna tıklayarak yazarı takip ettiklerim listenize ekleyebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz
  . 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Futbola büyük ilgi duyanlar bu uygulama tam size göre.Maç sonuçlarını bu uygulama sayesinde anında öğrenebilirsiniz.
+ Yorum Gönder