+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve İphone Forumunda IOS7 hakkında bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  IOS7 hakkında bilgiler
  İos 7 hangi cihazlarda çalışır?

  Arkadaşlar sizlerden ricam lütfen bana İos 7 telefonun hangi cihazlarda çalıştığı ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz?

  Beklendiği gibi uygulama ikonları daha sade ve renkli bir görünüm almış. Bir önceki ikonlarda kullanılan gölge efektlerinden eser yok. Fontlar ise daha büyük ve göze daha hoş görünüyor. Hatta biraz dikkatli bakınca Windows 7′nin daha zarif bir halini andırıyorlar.


  Yeni işletim sistemini iPhone veya iPad'inize yüklemek için tek yapmanız gereken Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme seçeneğine gelerek yazılımın son versiyonunu indirmeniz.


  OS 7 güncellemesini PC ve Mac üzerinde yapmak isterseniz, ilk olarak iTunes programanını 11.1 sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Ardından, 'Güncellemeleri denetle' seçeneğine tıklayarak iOS 7'yi indirebilirsiniz

  Arayüzü tamamen yenilenen iOS 7, her türlü fonksiyonu daha hızlı bulmanıza ve içeriklere daha hızlı erişim sağlamanızı sağlayacak.

  iOS 7, Wi-Fi, Bluetooth, Uçuş modu ve müzik uygulaması gibi ayar ve hizmetlere erişimi son derece kolaylaştırıyor.

  iPhone 5S ile ilk 64-bit işlemci olan A7'yi sunan Apple, yeni nesil cihazlarının kullanacağı uygulamalar için yazılım geliştiricilerin de önünü açacak. Gelişticilerin iOS 7 ve 64 bit işlemci kapasitesi üzerinde fazlaca kafa yoracağı kesin.

  iOS 7, kullanıcılara istenmeyen numaraları, mesajları ve FaceTime aramalarını bloke etme imkanı sunuyor.

  Siri sesli komut uygulaması, artık tweet araması da yapıyor ve bulduğu sonuçları kendi arayüzünde kullanıcıya sunuyor

  Siri, kelimelerin nasıl telaffuz edileceği konusunda da size yardımcı olacak

  Safari yer imlerinde, @ sembolüne tıkladığınız zaman, içinde bağlantı bulunduran tweet'ler karşınıza çıkacak. Böylece bakamadığınız önemli olabilecek tweet'leri kaçırmayacaksınız.

  iOS 7, en çok veri tüketimi yapan uygulamalarını görmenize ve istediğinizi bloke etmenize izin verecek.
 2. Acil

  IOS7 hakkında bilgiler isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder