+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve İşletim Sistemleri Forumunda Windows 8'den Windows 8.1'e güncelleştirme Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Windows 8'den Windows 8.1'e güncelleştirme

  Windows 8'den Windows 8.1'e güncelleştirme Nasıl Yapılır?


  Windows 8.1 ve Windows RT 8.1, Windows 8 ve Windows RT sürümünün temelleri üzerinde yükselerek size kişiselleştirme, arama, uygulamalar, Windows Mağazası ve bulut bağlantısı açısından geliştirilmiş özellikler sunar. Ve Windows'dan beklediğiniz koruma ve güvenilirlik özelliklerine sahiptir. Hızlıdır ve çeşitli cihazlarda, özellikle de yeni nesil dokunmatik cihazlarda çalışacak biçimde tasarlanmıştır.

  Bilgisayarınız eğer Windows 8 veya Windows RT çalıştırıyorsa Windows 8.1 veya Windows RT 8.1 sürümüne güncellemek ücretsizdir. Önceki Windows güncellemelerinden farklı olarak, bu güncellemeyi Windows Mağazası'ndan edineceksiniz. 2. coolguy
  Yeni Üye

  Benim bilgisayarımda da windows 8 işletim sistemi var ancak 8.1'e güncellemedim sebebi de zaten bilgisayarı aldım alalı Windows 8 arayüzüne alışamadım onun için de eski arayüzü çalıştıran(yani en azından bir başlat butonunun olduğu) bir uygulama kullanıyorum.Bu uygulama 8.1'de de çalışmaya devam edecek mi emin olmadığım için güncellemeyi gerçekleştirmedim.Bence Windows 8 tabletler için oldukça kullanışlı olabilir ancak bilgisayarlarda klasik ara yüzü tercih ediyorum.
+ Yorum Gönder