+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Kadın ve Aile Forumunda Tek Göğüste Yaşanan Ağrının Tedavisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Tek Göğüste Yaşanan Ağrının Tedavisi
  Tek Göğüste Yaşanan Ağrının Tedavisi Kısaca

  Tek göğüste yaşanan ağrılar genellikle zaman içinde kaybolur. Bu tip ağrıların sadece %15′i özel tedavi gerektirmektedir. Ancak yine de sağlık durumunuzla ilgili şüpheleriniz varsa ve tek göğüste yaşanan ağrı uzun zaman boyunca devam ediyorsa profesyonel bir yardım almanızı ve doktora görünmenizi tavsiye ederiz. Doktorlar bazı durumlarda ağız yoluyla alınan ilaçlarla tedaviye gidebilmekte bazı şüpheli gördükleri durumlarda da biyopsi veya mamografi isteyebilmektedir.
  Göğüs ağrısı yaşayan kadınlar ilk olarak göğüs kanserinden şüphelenmektedir. Ancak göğüs kanseri olan kadınların sadece %10′unda kanser kendini göğüs ağrısı olarak göstermektedir. Göğüs ağrısının göğüs kanseri ile ilgisi elle hissedilebilen kitleler, göğüsten istem dışı sıvı gelmesi gibi diğer belirtilerle ortaya çıkmaktadır.
  Her ne olursa olsun göğsünüzde süreli bir ağrı hissediyorsanız işinizi şansa bırakmamak için bir doktora gitmenizde fayda var. 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Tek göğüste ağrı olması zaman içerisinde kendiliğinden kaybolan bir durumdur bu durum kadınların %15 inde tedavi gerekmektedir göğüs ağrıları kansere yol açan nedenlerden bir tanesidir bunun için yapılması gereken doktora başvurmaktır.
+ Yorum Gönder