+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Karadeniz Bölgesi Forumunda Zafer Kulesi Göynük Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Zafer Kulesi Göynük
  Zafer Kulesi (Göynük)  Kurtuluş Savaşı’ndan sonra, savaşın anısını gelecek nesillere anımsatmak amacı ile Kaymakam Hurşit bey önderliğinde Göynüklüler ilçenin göze çarpan bir yerinde Zafer Kulesi’ni 1923-1924 yıllarında yaptırmışlardır.

  Zafer Kulesi sekizgen bir temel üzerine Göynük’ün ahşap mimarisini yansıtacak biçimde üç katlı olarak yaptırmışlardır. Kaide üzerindeki katlar dikdörtgen olarak yapılmış ve her kenara yuvarlak kemerli birer pencere yerleştirilmiştir. Katlarda kuleyi çepeçevre çeviren birer balkon bulunmaktadır. En üst katta yuvarlak kemerli pencerelerin yerini yuvarlak pencereler almış, kulenin üzeri de bir külah ile örtülmüştür.

  Kule 1960 yılında, yapıldığı dönemin orijinalliğini bozmayacak şekilde restore edilmiştir. 2. gameStaL
  Yeni Üye

  Sitemizde konular herkese açıktır.. sadece download linkleri üyelik gerektirir
  Not: sizin sitenize girdiğimde de ilk defa geldim banlandınız mesajı ile karşılaştım ama üye olabildim.. 2. defa geldim yine aynı mesaj.. giriş ayarlarınızı kontrol etmenizi başka bir pcden girip denemenizi tavsiye ederim
  iyi çalışmalar
 3. AGMEHMET
  Administrator
  Forum ayarlarında bir sorun göremedim ben, mesajınızın silinme sebebi ise, forum kurulurken yönetim forum kuralları belirler, üyelik isteyen siteler diye not düşer, yoksa bir site rekabeti veya destek vermeme anlamına gelmez, görevli arkadaşlarımız yalnızca kurallar çerçevesinde hareket eder hatta göz yumulan o kadar konu varki, elimizden bu kadar gelir.

  2: izniniz olmayan bir forumu veya mesajı görüntülemeye çalıştığınızda böyle bir uyarı ile karşılaşırsınız başka sorun olmaz. veya dns ayarlarınızla oynanmış genelde proxy veya ip gizleme programları ile giriş yapmaya çalıştığınızda böyle bir uyarı almış olabilirsini,
  üye olmanız için elimizden gelen tüm kolaylıkları ve hatta üye olmadan mesaj yazma ve konu açma yetkisi verilmiştir..

  iyi forumlar
+ Yorum Gönder