+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Karadeniz Bölgesi Forumunda Trabzon Tonya - Erikbeli Turizm Merkezi - Erikbeli Yaylası Konusunu Okuyorsunuz..
  1. Asel
    Bayan Üye

    Trabzon Tonya - Erikbeli Turizm Merkezi - Erikbeli Yaylası
    Erikbeli Turizm Merkezi    erikbeli-yaylas-.jpg    Ulaşım: Tonya ilçesinden güneye 24 km. toprak yolla ulaşılan, Erikbeli yaylasına yaz aylarında ticari taksi ve dolmuşlarla yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.
    Özellikler: 1. 800 m. yükseklikteki yaylada alt yapı hizmetleri tamamlanmış durumdadır. Erikbeli Turizm Merkezi, Kadırga, Çatma Obası, Sazalanı, Zigana, Ken yaylalarına giden yolların birleştiği kavşaktadır. Erikbeli, Sazalanı, Ken, Sinlice, Şıkkıranı ve Siz dağı yaylaları arası doğa yürüyüşü için idealdir. Ken yaylası Erikbeli Turizm Merkezi'nin 9 km. kuzeyinde, Şıkkıran yaylası 19 km. kuzeyinde orman içerisindedir.
    Konaklama-Yeme-İçme: Konaklama için kamp malzemeleri getirilmelidir. Ancak yayladan et, süt, yumurta, ekmek gibi gıda maddelerini temin edilebilmektedir.  2. BANGÜ
    Bayan Üye

    trabzon tonya sahil kasabası değildir içerde bir ilçedir o sebeple yaylaları ve yeşillkleri bol bir yerdir özellikle doğal güzellikleri ile meşhur yerleri vardır
+ Yorum Gönder


erikbeli yaylası,  erikbeli