+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Kedi ve Köpekler Forumunda Simgenin köpeği parisin cinsi nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Simgenin köpeği parisin cinsi nedir
  Simgenin köpeği parisin cinsi hakkında bilgi


  Simgenin köpeği paris'in özellikleri  terrier_.jpg

  Temel Özellikleri
  Bütün terrierler gibi canlı, cesur, inatçı, efendisine karşı duygulu, yabancılara karşı kuşkucudur. öteki hayvanlarla pek anlaşamaz.

  Neler Yapar?
  Bütün dünyada insana eşlik eden bir köpek olarak çok popülerdir. Bu durumu olağanüstü güzelliğine ve sevimliliğine borçludur. Ancak terrier kanı taşıdığı unutulmamalıdır.

  Evin dışında olmayı sever, buna rağmen apartman hayatından da hoşlanır. Kış aylarında soğuktan etkilendiği için, dışarı çıkarken yün bir ceket giydirilmelidir.

  Kökeni
  İngiltere’nin Yorkshire bölgesindeki madenciler tarafından geçen yüzyılda maden tünellerini işgal eden korkunç fareleri yakalaması için geliştirildi. Skye terrieri, siyah-kahverengi oyuncak terrier, Dandie Dinmont ve Maltalı cinsler, bu köpeğin oluşumuna katkıda bulunmuşlardır.

  Günümüzdeki standardının gerektirdiği özellikler ilk kez 1870’de bir köpek gösterisinde sergilendi.

  Dişiler zor doğum yapar. Dolayısıyla doğum sırasında veteriner gözetimi gerekir. Yavrular doğduklarında siyah renklidir. Tüylerinin rengi ancak bir yıl sonra standardına uygun hale gelir.
 2. Seyran
  Devamlı Üye

  paris cinsi köpek diğer hayvanlarla pek anlaşmayan bir köpek cinsidir.sahibine karşı çok iyidir.hem dış hayatı sever hemde evcilliği de sever.çok sevimli ve güzel bir köpektir.
+ Yorum Gönder


simgenin köpeği parisin cinsi,  simgenin köpeği,  simgenin köpeği parisin cinsi nedir,  simgenin köpeğinin cinsi,  simgenin köpeği paris,  simgenin köpeği paris cinsi