+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Özetleri Forumunda The Surgeon cerrah - Kitap Özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  The Surgeon cerrah - Kitap Özeti
  The Surgeon cerrah - Kitabın Özeti  .Bu romanın her satırından kan sızıyor Kitaba adını veren, planlı ve kanlı katil Cerrah gerilimi her an ayakta tutuyor.


  cerrah.jpg

  Dr. Catherine Cordell Savannah’da seri cinayetler işleyen bir katilin vahşi saldırısına uğramıştır. Saldırgandan onu silahla vurarak kurtulmayı başarmıştır. Şimdi Boston’dadır. Ancak başka bir katil bu kentte de gerilim yaratmaktadır. Kadınların rahimlerini kesip alan ve korkunç işkencelere tabi tutan adama Cerrah adı verilmektedir. Catherine Cordell birdenbire bu katilin de hedefi haline gelecektir.
  Çok satanlar listesinin müdavimlerinden Tess Gerritsen’in insan bedenini ve ruhunu en ince ayrıntısına kadar tarif ettiği tıbbî gerilim romanlarından beşincisi olan "Cerrah", inandırıcı kahramanları, sürükleyici diyalogları ve sürekli tırmanan gerilim duygusuyla bu türü sevenlerin hayran olacağı tarzda bir roman. Doğan Kitap’ın yılın gerilim romanı olmasını beklediği "Cerrah"da Gerritsen tıpkı kahramanının neşterini kullandığı gibi kalemini ustaca oynatıyor. 2. Fatma
  Administrator

  Tess Gerritsen en büyük çıkışını bu kitapla yaptı daha sonra seri olarak devam etti. Ve kitap serisi tv dizisine uyarlandı.
+ Yorum Gönder