+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Özetleri Forumunda Cavidan Kitabı Argün Albayrak Cavidan Kitap Özeti Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Cavidan Kitabı Argün Albayrak Cavidan Kitap Özeti
  Cavidan Kitabı Argün Albayrak Cavidan Kitap Özeti
  Kerasus Yayınları tarafından Şubat 2012 tarihinde kitap dünyamıza girecek olan ‘Cavidan’ Romanının yazara ait tüm geliri ‘Baba Beni Okula Gönder Kampanyası’ ile ‘Düzce Cumayeri Mehmet Metin İlkokuluna’ bağışlanacak.


  Cavidan roman konusu
  Osmanlı’nın en cabbar dönemlerinde; ‘bakire ruhu ve bir başına kaldığı bedeniyle Françe topraklarında istihbarat yapan Egeli bir kızın ölümsüz mücadelesi Cavidan; içinden bir türlü çıkamadığı geçmişini aydınlatmak için uğraş verirken Osmanlı’ya olan inanç ve bağlılığını yüceltmek adına yaşadığı ömrünü; ‘hak indinde hak etmeye çalışıyor!

  Cavidan; içinde uyuyan ‘özlemleri ve aşkları’ uyandırırken yalnız dünyasının derinliklerindeki ‘masumiyet dolu günlerini’ arıyor! Yürüdüğü yolda karşısına çıkan her mendebur vakaayı ‘ince zekası cesareti ve onurlu kalbiyle aşan ‘Cavidan’ yüreğinde yaşattığı ‘inancı’ ile bizleri uzun ve heyecanlı bir arbedenin içine sokuyor! Yeni dünya düzeninin temelini teşkil eden 1500’lü yılların karanlığına girerken ‘ruhumuzda köpüren sessiz duyguları’ da uyandıracağız! 2. Acil

  Cavidan Kitabı Argün Albayrak Cavidan Kitap Özeti isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder