+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Tanıtımları Forumunda Gizli Anların Yolcusu Açıklama Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Gizli Anların Yolcusu Açıklama
  Gizli Anların Yolcusu Açıklama


  Gizli Anların Yolcusu.jpg

  Gizli Anların Yolcusu Açıklama

  Roman / Edebiyat  Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi
  Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor

  Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize Acı bir kaza Bir anda ağızdan kaçan bir söz Ansızın yayınevine gelen bir dosya Birbirine dolanmış eşarplar Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

  Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

  Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Ayşe kulini neredeyse hepimiz tanırız bu yetenekli yazarın güzel eserlerinden biri de gizli anların yolcusu adlı kitaptır. bu kitap uzun zaman boyunca yolcuğa çıkmayan daha doğrusu kaybolanların hikayesidir. bu romanın türü aşktır.
+ Yorum Gönder