+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Tanıtımları Forumunda Ölümsüz ve İadesiz (Ölümsüz 4) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Ölümsüz ve İadesiz (Ölümsüz 4)
  Ölümsüz ve İadesiz (Ölümsüz 4)

  Mary Janice Davidson

  lmszveadesiz.jpg
  Betsy, bir yandan yarine kavuşma derdi içinde, bir yandan bodrum kattakilerle çarpışıyor, bir yandan da ayakkabı çantasından geri kalmamanın peşinde!

  Sanki alışveriş yapmak için yeni bir bahaneye ihtiyacı varmış gibi, Vampirler Kraliçesi Betsy Taylor, nefes kesici yakışıklılığıyla göz dolduran nişanlısı, vampir Eric Sinclair ile düğün hazırlıklarının tam ortasındaydı. Ölüm ya da kan içme zorunluluğu gibi ufak tefek mevzuların yolunu tıkamasına kesinlikle izin vermeyecekti. Fakat tüm olay buket buket çiçekler ve hediyelerden ibaret değildi çünkü Betsy, geçmişteki hatalarını düzeltmesini isteyen hayaletler tarafından kovalanıyordu. Artı, seri katilin teki ortalıkta ipini koparmış vaziyette dolanmaktaydı!

  Tüm kurbanları ise uzun boylu sarışın kadınlardı, tam Betsy tipi yani!

  Mary Janice Davidson, müthiş vampirimiz Betsy’ye şık bir yeni yıl hediyesi hazırlıyor. Betsy bir kez daha kaos denizinin tam ortasına düşüyor ve her zamanki kafayı yemiş vampirler ve insanlar kalabalığının hem kösteğine hem de yardımına maruz kalıyor.

  “Sadakatini bir çift marka ayakkabıyla satın alabileceğiniz bir vampir hakkında ne diyebilirsiniz ki? Sıradışı?.. Fazlası var. İnanılmaz keyifli bir kitap.”

  -The Best Reviews

  “Müthiş bir hengâme. Sıkı bir komedi.”

  -Paranormal Romance
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Ölümsüz adlı kitap serisi bir vampir serisi olup toplam da yedi kitaptan oluşmaktadır. bu kitabın dörtüncü serisi ölümsüz ve iadesiz adlı romandır. bu seride kahramanımız betsy bir yandan sevdiğini görmeye çalışırken bir yanda da bodrumdakilerle savaşmaktadır. sizce bu seride neler olacak.
+ Yorum Gönder