+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kitap Tanıtımları Forumunda Leopar Karanlıkta Avlanır Kitap Tanıtımı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Leopar Karanlıkta Avlanır Kitap Tanıtımı
  Leopar Karanlıkta Avlanır

  Leopar Karanlıkta Avlanır.jpg  UZUN SÜREDİR BEKLENEN LEOPAR KARANLIKTA AVLANIR YENİDEN PİYASALARDA!

  ÖLÜMDEN KIL PAYI KURTULUP AFRİKA’DAN KAÇTI

  Craig Mellow, Manhattan’da edebiyat dünyasının gözbebeğidir. Karizmatik genç yazarın, macera romanları en çok satan kitaplar lis-tesinin ilk sırasında yer almaktadır. Craig bir bacağını ve tüm servetini Afrika’da kaybettiği halde, kalbini doğup büyüdüğü topraklardan koparamaz.

  ŞİMDİ TEKRAR ANAYURDUNA DÖNÜYOR

  Dünya Bankası yetkililerinden biri Craig’i savaşta paramparça olan vatanına dönmeye ikna eder. Zimbabve’yi sağlam bir geleceğe kavuşturmak, yerli halkı, dillerini ve yabanıl yaşamı yakından tanıyabilmek için onun bilgisine ihtiyacı vardır. Fakat Craig anakaraya ayak basar basmaz, damarlarında akan kana karşı koyamaz.

  ESKİ RUHUNA KAVUŞUYOR

  Efsanevi ailenin oğlu, bir anda kendisini modern silahlarla donanmış fildişi kaçakçılığı yapan kabilelerin, Washington ve Moskova ile doğrudan bağlantılı uluslararası bir politikanın içinde bulur. Yanında bir kadın, arkasında bir hain ile Craig, insanlıktan uzak, acımasız bu hayattan iyi bir ders alacaktır. Tabii Afrika’da bir kez daha hayatta kalmayı başarabilirse
 2. Fatma
  Administrator

  Wilbur Smith'in tüm kitapları Afrikada geçiyor. Daha çok çıkar çatışmaları var kitaplarında. Bu kitabıda harika bir kurguya sahip. Okunması gereken bir kitap.
+ Yorum Gönder