+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Komik Olaylar ve Yazılar Forumunda Gözlerim Açıldı - Komik Olaylar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Gözlerim Açıldı - Komik Olaylar
  Gözlerim Açıldı - Komik Olaylar


  Gözlerim Açıldı
  Bir gün bir kadın banyoya girecekmiş. Kadın tam banyoya girmiş üstünü çıkarmış yıkanıyormuş ki; zil çalmış ,kadın söylene söylene banyodan çıkmış ,bornozunu giymiş kapıyı açmış.

  Kapıda polis varmış. Polis herhangi bir tehlike dururmu var mı diye sormuş. Kadın hayır yok demiş , kapıyı örtmüş. Tekrar banyoya girmiş tekrar zil çalmış. Kadın yine söylene söylene kapıyı açmış.Bu kezde kapıcı bir ihtiyacınız varmı diye sormuş. Kadın yok demiş banyoya girmiş ve tekrar zil çalmış. Kadın kapıyı açtığına karşısında doktoru görmüş .

  Doktor , bir sağlık probleminiz varmı demiş. Kadın yok demiş. Yine banyoya girmiş, yine zil çalmış. Kadın iyice sinir olmuş.

  Bunlar sırayla geliyorlar.Önce birinci kattaki polis sonra ikinci kattaki kapıcı daha sonra üçüncü kattaki doktor geldi. Dördüncü katta kör olduğuna göre üzerime bornoz almama gerek yok demiş ve kadın bornozunu giymeden kapıyı açmış.

  Kör, hanım hanım gözlerim açıldı diye bağırıyormuş.
 2. Meryem
  Bayan Üye

  olacağı buydu zaten bu fıkradaki kadın tam bir sinir sınavından geçmiş ama aslında geçememiş gerçek hayattada bu böyle sabır etmek zor bir iş
+ Yorum Gönder