+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Kütüphane Haftası ile ilgili sunum Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Kütüphane Haftası ile ilgili sunum
  Kütüphane Haftası ile ilgili sunum  -Bilgin unutmuş, kitap unutmamış.  -Günümüzün gerçek üniversitesi zengin kütüphanelerdir.  -Parayı kasa, bilgileri kütüphane saklar.  -Hiçbir gemi, bizi bir kitap kadar uzaklara götüremez.  -İnsanlar ölür, kitaplar ölmez.  -Kitapsız yaşamak, kör, sağır, dilsiz yaşamaktır.  -Kitaplar hiç aldatmayan dostlarımızdır.  -Kitap aklın ilacıdır.  -Kitabı dolaba değil, kafana koy.  -Uygarlık yapısının temeli kitaptır.  -Bir insanın değeri okuduğu kitaplara eşittir.  -Bilen unutur, kitaplar unutmaz.  -En eski kitaplar bile onları okumamış kişiler için yenidir.  -Hiçbir eğlence okumak gibi ucuz, hiçbir zevk de okumak kadar kalıcı olamaz.  -Beden eğitimi vücut için ne ise, okumak da beyin için odur.  -Bir okul için her şeyi yaptığınızı düşünebilirsiniz. Eğer okulunuzun kütüphanesi yoksa, hiçbir şey yapmış sayılmazsınız.
  -----------------------------------------------------
  -------------------------------------------
  Yönetici tarafından konu editlendi,
  içerik değişti,
  forumacil de kişilere özel yazı ve resim paylaşılmamaktadır,
  anlayışınız için teşekkurler
 2. Ezlem
  Üye

  Kütüphaneler, halkın her kesimine hitap eden bilgi yuvalarıdır. Her yaştan insan kütüphaneden faydalanabilir. Kütüphanelerde herkes için kitap vardır. Bu sayede bilgiler edinir, kitapların önemini daha iyi anlarız.
+ Yorum Gönder


kütüphane haftası ile ilgili sunumlar,  kütüphane haftası ile ilgili sunum,  kütüphanecilik haftası ile ilgili sunum,  kütüphaneler haftası ile ilgili sunu