+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Zamanı iyi değerlendirmek ile ilgili kompozisyon Örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Zamanı iyi değerlendirmek ile ilgili kompozisyon Örneği
  kısaca zamanı iyi değerlendirmek ile ilgili kompozisyon Örneği 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Zamanı İyi Değerlendirmek İle İlgili Kompozisyon Örneği

  ZAMANI İYİ DEĞERLENDİRMEK

  Zaman herşeyi anlar ve sınar. Sevgiyi zamanla ölçebilirsiniz, başarınızıda dostlarınızı zamanla tanıyabilir, eşinize zamanla daha çok bağlanıp saygı gösterebilirsiniz. Zaman içinde kendinizde değişeceksinizdir o nedenle zaman kendi gelişiminiz içinde çok değerlidir zaman ilerledikçe çalışmalarınızın meyvasını alacak, hakkettiğiniz ne ise zaman size onları sunacaktır. Tabi zamanı iyi değerlendirmek en önemli husus zira zaman bizi beklemez her an geçer ve bu geçen zamanı değerlendirip değerlendirmemek tamamen bizim elimizdedir.Eğer zamanı boş geçirir kendimizi geliştirmez zamanın akıp gitmesine boş gözlerle bakarsak ileride zamanı bu şekilde geçmesi bizi pişmanlığa itecektir.

  Zamanı iyi değerlendirmekte bu konuda önemli günümüzü, haftamızı iyi değerlendirebilmek için bir zaman planı oluşturmak bize okadar faydalı olacaktır ki verimliliğimizi başarımızı kat ve kat arttıracaktır. Zaman pilanının aylık haftalık ve günlük oluşturmak çok önemlidir bazı ufak aksilikler olsada bu planın dışına çıkmamak ayrıca önemli olacaktır.Zamnı planladığımız gibi geçirdiğimiz taktirde başarı bizi her daim bulacaktır. Yok eğer bu zaman planlamasını başaramaz isek zamanın içinde sürüklenip gitmememiz içten bile olmayacaktır.

+ Yorum Gönder


zamanı iyi kullanmak ile ilgili kompozisyonlar