+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kompozisyon Örnekleri Forumunda Kardeşlik ile ilgili kompozisyon örnekleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Zühre
  Devamlı Üye

  Kardeşlik ile ilgili kompozisyon örnekleri
  Kardeşlik İle İlgili Kompozisyon örneği lütfen giriş ve başlığı ekleyin, giriş ve başlık nasıl eklendiği hakkında forumda açıklamalar var yukardaki aramadan ulaşabilirsiniz..

  Kardeş olmak için illa aynı anne ve babaya sahip olmak gerekmez. Kardeş dediğin her an her yerde zor gününde iyi gününde sana sahip çıkanlardır. Kardeş sizi kötü bir zamanınızda her türlü saçmalığı deniyerek sizi mutlu etmeye çalışmasıdır. Kardeşlik aynı şeyi kırk defa tekrarlamana rağmen seni can kulağıyla dinlemektir.Kardeşlik düştüğünüzde sizin elinizizden tutan kişidir.

  Bu günlerde böyle sıkı sıkıya bağlanmış kardeşlikler gördüğümüz çok zordur ve nadirdir. Her an para için veya bir kız için anında kardeşini satmaya hazır insanlar çok. Herkez Arkadaşını yani canından yakın kardeşini iyi seçmeli iyi tanımalı. İnsanın kardeşi herşeyden önce güvenilir olmalı eğer bir uçurumdan düşmek üzereyseniz sizin elinizi tutmak için gelcek sadece o kişiyi seçin.

  Kardeşlerimizi seçerken illa kişisel özzelliklerine bakılmamalıdır. Aile yapısı ve ortamı bu konularda çok önemlidir. Sonuçta elbise seçmiyorsun dost, kardeş seçiyorsun
 2. CANGÜLER
  Bayan Üye

  Bir ailede kardeş hem ailenin yapısı bakımından çok önemlidir. Ayrıca kardeş kardeşin aynası gibidir. Ablalar gerekse abiler kardeşlerini sevmeli ve güzel yetişebilmesi amacıyla kendinden bazı fedakarlıklarda bulunması gerekmektedir.
 3. Ziyaretçi
  yha yemin ederim son gune kalmistim bunu okuyunca biraz kafami toparlayabildim very very very thank you
 4. Ziyaretçi
  gerçekten işe yaradı sınavdan 100 aldım

 5. Ziyaretçi
  Çok güzel bir kompozisyon ama sanki hep aynı şeyden bahsediyor gibi sınava daha denemedim ama iyi oldu bu örnek

 6. Ziyaretçi
  Harika ya ben de ilk yorum yapan arkadaş gibi son güne kalmıştı ödev sizin sayenizde yaptım teşekkürler

 7. Ziyaretçi
  Harika Harika hep odevimi burdan yapiyom ogretmen de begeniyo

 8. Ziyaretçi
  Size çok teşekkür ederim.Elinize sağlık.Gerçekten güzel olmuş.Öğretmenime kompozisyonu götürünce umarım beğenecektir!

+ Yorum Gönder


kardeşlik ile ilgili kompozisyon,  kardeşlik ile ilgili yazılar,  kardeşlikle ilgili yazılar,  kardeşlikle ilgili kompozisyon,  kardeşlik ile ilgili kompozisyon örnekleri,  kardeşlik ile ilgili kompozisyon kısa