+ Yorum Gönder
Hayvanlar Alemi ve Kuşlar Alemi Forumunda Doğru Kuş Seçimi Nasıl Olmalı Hangi Kuşu Almalıyım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Doğru Kuş Seçimi Nasıl Olmalı Hangi Kuşu Almalıyım


  Hangi Kuşu Almak daha dogru
  Kuşlar insanlar için iyi birer arkadaş ve dostturlar. Öterler ve konuşurlar, eğlendiricidirler. Ayrıca çok zekidirler. Renkleri ve objeleri birbirleriyle ilişkilendirerek aralarında bağlantı kurabilirler. İnsanlara sıcakkanlı oluşları onları sevecen ve aileden bir dost gibi kılar.

  Hangi kuş türü olursa olsun, onlara ilgi göstermek gerekir. Aksi takdirde rahatsız edici şekilde öterler ve dikkati üzerlerine çekilmesini isterler. Yalnız kaldıklarında üzülürler, strese girebilirler. Tüylerini yolabilir veya dökebilirler. Kuşunuzdan ilgiyi esirgememelisiniz, onlarında duyguları vardır ve ilgisiz kaldığında küsebilirler. Erken yaşta alacağınız kuşun size alışması daha kolaydır. Bununla beraber yavru kuş bakımı da, yetişkinlere nazaran daha zor ve hassastır.
 2. Emine
  Devamlı Üye

  Sizin de bildiğiz gibi kuşlar insan dostudur. İnanılmaz bir huzur verirler o ötüşleri ve muazzam renkleri ile. Kuş seçimi yapılmaz hepsi çok zeki ve ilgi meraklısıdırlar. Eğer onlarla fazla zaman geçirme imkanınız yoksa hiç almayın çünkü onlar ilgisiz strese girerler ve hastalanırlar.
+ Yorum Gönder