+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Makaleler Forumunda Vefa Ile Ilgili Makale Örneği Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Vefa Ile Ilgili Makale Örneği
  vefa ile ilgili makale Örneği kısaca 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Vefa Ile Ilgili Makale

  Malatya Belediyesi tarafından düzenlenen 'Türk Siyaset Tarihinde Özal' konulu makale yarışmasının jüri üyeleri, belediye başkan vekili Ertan Mumcu'yu ziyaret etti.

  Gazeteci Yazar Ahmet Kekeç, Yazar Cumali Ünaldı ve Tiyatro sanatçısı Kenan Işık, Mumcu ile bir süre görüştü.

  Başkan vekili Mumcu, ziyarette yaptığı konuşmada, 'Malatya Belediyesi olarak düzenlemiş olduğumuz 'Türk Siyaset Tarihinde Özal' konulu makale yarışması jüri üyeleri olan hemşehrilerimizi Malatya'da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. 8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal'ı daha yakından tanımak adına düzenlemiş olduğumuz makale yarışmasının ödül törenini gerçekleştireceğiz. Bundan sonraki süreçte de merhum Özal ile ilgili başka etkinliklerimiz olacak' dedi.

  Malatya Belediyesinin büyük bir vefa örneği gösterdiğini ve rahmetli Turgut Özal için makale yarışması düzenlediğini belirten Yazar Cumali Ünaldı da, şöyle konuştu:

  'Düzenlenen bu makale yarışmasının amacı, hem Turgut Özal'ın düşüncelerinin yeni nesillere aktarılmasını sağlamak, hem de Özal'ı daha iyi araştırıp farklı yeni yorumlar ortaya çıkarmaktır. Malatya Belediyesine Özal'ı gündeme taşıdığı için teşekkür ediyorum. Eminim, bu güzel faaliyetler önümüzdeki yıllarda da devam edecektir .'
+ Yorum Gönder