+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Marmara Bölgesi Forumunda beyoğlu giyim pasajları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  beyoğlu giyim pasajları
  Beyoğlu giyim pasajları
  Pazarlar, outletler ve Beyoğlu'ndaki pasajlar, ucuza alışveriş yapmak isteyenleri son zamanlarda daha da çok cezbediyor. Üstelik hepsinde en trendy ürünleri, tahmin ettiğinizden çok daha ucuza bulabiliyorsunuz. Şık gece kıyafetlerinden tişörtlere, farklı tarzlarda her türlü kıyafeti bulmak çok kolay; marifet zaman ayırıp, arayıp bulmakta.

  Kim demiş, iyi alışveriş illa ki pahalı markalardan yapılır diye! Pek çok kişiye göre, kaliteli kıyafetleri ucuza satın almak kadar keyiflisi yoktur Marifet bu ürünleri arayıp bulmakta, biraz zaman ayırıp ortaya çıkarmakta. Biz de konunun uzmanı kişilere bellibaşlı ucuz kaçış noktalarını sorduk, en hesaplı ve bir o kadar da zevkli alışveriş duraklarını belirledik..

  Terkos Pasajı

  Beyoğlu pasajları arasında şüphesiz en ünlüsü Terkos Pasajı. İsmini aldığı Terkos Çıkmazı'nda yer alan pasajdaki mağazalar ve dışında bulunan standlar, trendleri yakından takip etmesiyle biliniyor. Satılan malların sık sık değiştiği Terkos'ta spor giysilerden gece kıyafetlerine kadar farklı tarzlarda ürünleri bulmak mümkün. Bu dükkânlarda ayakkabı, çanta ve kolye gibi aksesuarlar da satılıyor. Jüri üyelerimizin büyük bir çoğunluğunun ucuz kaçış noktası olan Terkos için Melis Alphan "Penye cenneti," yorumunu yaparken, Tülin Kermen yabancı markaları çok ucuza bulabildiği için Terkos'u tercih ettiğini söylüyor. Deniz Marşan ise Terkos'ta daha çok ucuz jean bulduğunun altını çiziyor. Mehtap Elaidi, Ayşe Ferhangil, Meliha Okur, Pamela Spence ve Okan Can Yantır da kıyafete çok para harcamak istemediği zaman Terkos'a gittiklerini söylüyorlar.


  Beyoğlu İş Merkezi

  Yine İstiklal Caddesi'nde yer alan Beyoğlu İş Merkezi, Odakule'nin tam karşısındaki binaya yayılıyor. Üç kattan oluşan alışveriş merkezinde trendy ürünlerden şık parçalara kadar aradığınız pek çok şeyi bulabilirsiniz. Aksesuar satan mağazalar da alışveriş meraklılarının önemli duraklarından. Jüri üyelerimizden Okan Can Yantır, Pamela ve Tülin Kermen'in tercih ettiği Beyoğlu İş Merkezi için Bahar Korçan, "Her ne kadar bende klostrofobik bir duygu yaratsa da, ürün çeşitliliği açısından çok iyidir," yorumunu yapıyor. Ürün kaçırmamak için buraya da Terkos gibi sık sık uğramak gerekiyor. Özellikle ucuz jean ve tişört almayı sevenlerin sık sık uğradığı bu büyük pasaja ilk girişte kaybolabilirsiniz, bizden söylemesi Ama kısa sürede kendi tarzınıza uygun parçaların satıldığı dükkânları belleyeceğinizden şüphesiz olmasın

  Salı Pazarı

  Kadıköy'deki ünlü Salı Pazarı, sadece civar semtlerde yaşanların değil, ucuz alışverişe meraklı tüm İstanbulluların tercih ettiği bir pazar. Bu nedenle Hasanpaşa'daki yeni yerinde de müdavimlerini kaybetmemiş. Meliha Okur'un "Hem gezilecek, hem dinlenilecek, hem oturup yemek yenilecek, hem de alışveriş yapılacak çok doğru bir adres," olarak tanımladığı Salı Pazarı'nda yok yok. Mehtap Elaidi ise ayakkabı dışındaki tüm alışverişlerini buradan yapabildiğini söylüyor ve "Ayakkabıya yatırım yapmak önemli. Bu konuda ucuza kaçmıyorum," diyor. Ayşe Ferhangil ve Bahar Korçan da hesaplı alışveriş için Salı Pazarı'nı tercih edenlerden. 2. Acil

  beyoğlu giyim pasajları isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder