+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Candy Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Candy Kimdir
  Candy (Candy Kimdir? - Candy Hakkında)
  Wataşi wa Candy. Türk çocuklarını özellikle kızları entrikalarla dolu pembe dizilere hazırlamak için yapılmış, seyreden teyzeleri bile ağlatabilmiş yegane çizgi film. Önce TRT 'de daha sonraları Star ve Show TV'de yayınlamıştır. Fakat sonunu hiçbir Türk evladı izleyememiştir.
  Candy Hakkında Bilgi.jpg

  Bu kızın başından geçenlerin teyzeleri bile ağlattığından bahsetmiştim. Unutulmayan en acıklı olay sevgilisi Entıni'nin attan düşerek ölmesidir. O zamanlar hiçbir çizgi filmde görülmeyen bir olaydır ve tarih bu acı vakayı büyük bir hayret kasırgası içinde hafızalarımıza unutulmamak üzere kaydetmiştir. Candy ağlamaktan helak olmuştur. Hiçbir zaman Entınisini unutamayan Candy, Teri gibi tüm kızların peşinden koştuğu bir fenomeni reddetmiş, zamanın küçük kızlarının, şimdinin genç kızlarının zihninde çözülmesi zor bir soru işareti bırakmıştır. Yapılan araştırmalarda bunun doğru olduğu savunan kızlarla; aptallık olduğunu savunan kızların oranı %50 olarak tespit edilmiştir. Çeşitli ortamlarda konunun defalarca tartışmaya açıldığı fakat çıkan kavgalar yüzünden bir sonuç alınamadığı bilinmektedir.
  Allah kadınları anlamaya çalışan erkeklerin yardımcısı olsun.
  Amiiiin !!!!!
  (BARIŞ olmayacak duaya amin deme gafletinde bulunmuştur.) 2. Çisem
  Bayan Üye

  Çıktığı dönemlerde büyük rağbet gören bir hikayeydi. Çizgi dizilerin azlığından olsa gerek severek izlenmekteydi. Zamanla candy'nin acısı sevgilisini kaybedişi kabullenemez ve zamanla unutulanların arasında yer almasına neden olmuştur.
+ Yorum Gönder