+ Yorum Gönder
Çocukların Forumu ve Masal Kahramanları Forumunda Cédric Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Cédric Kimdir
  Cédric (Cédric Kimdir?

  Cédric, 2000 yılında Fransa'da yapılmış bir çizgi filmdir.
  Cédric Kimdir.jpg
  Hakkında
  Çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur. Okulunda Çinli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır. Sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur. Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric'i en iyi anlayan odur. Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir.


  Yayın Programı

  Türkiye'de birçok kanalda yayımlanmıştır. Atv, Stv, Kanal 7, Kanaltürk, Kanal A, Tv8, D Çocuk ve Cine 5. Stv'nin kendine özgü dublajı vardır.
  Hâlen Cine5'te,

  • Hafta içi 4 bölümü 9:50 ve 17:50,
  • Cumartesi 4 bölümü 10:00 ve 16:30,
  • Pazar 4 bölümü 10:00 ve 15:30'da izlenebilir.
 2. Seyran
  Devamlı Üye

  Cedric yapımı Fransa da olan bir çizgi filmdir.yaşı sekizdir ve sınıfındaki bir kıza aşıktır.çok iyi anlaştığı bir arkadaşı vardır.bir komedi filmi olan cedricin konusu okulda yaşadığı günlük olaylarla ilgilidir.
+ Yorum Gönder


cedric kimdir,  cedric